Roland DG w pełni popiera wszystkie decyzje o odłożeniu organizacji targów i innych wydarzeń handlowych w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich jej uczestników.

Co równie ważne, zdajemy sobie sprawę z wyzwań, przed którymi stoi obecnie wielu z Was. Przyszłość może być niepewna a w wielu przypadkach działalność gospodarcza już uległa spowolnieniu.

Jednak biznes można pobudzać na różne sposoby. Ważne jest, aby zawsze patrzeć w przyszłość i zastanowić się w jaki sposób możemy poprawić nasze życie zawodowe i jak się odnaleźć na rynku gdy skończy się ten trudny okres.

W tym bezprecedensowym i nieprzewidywalnym czasie musimy przede wszystkim być partnerami i wspierać się nawzajem. Roland DG dokładnie rozumie, jak to zrobić.

   

 

Bądź na bieżąco

Nie chcemy, abyś przeoczył coś ważnego, co może wpłynąć na poprawę działalności Twojej firmy. Z tego powodu przygotowaliśmy odpowiednie informacje, które przekażemy Ci za pośrednictwem naszych kanałów cyfrowych. Dostarczymy Ci szereg wykładów i informacji również za pośrednictwem naszych platform społecznościowych. Bądź w kontakcie, zasubskrybuj poniższe kanały i automatycznie otrzymuj interesujące cię wiadomości.

Jak się mamy?

Przeorganizowaliśmy naszą aktywność dostosowując się do Twoich bieżących potrzeb; konserwacja, media i materiały eksploatacyjne, wsparcie techniczne i doradztwo. W tym trudnym czasie wszyscy pracujemy pod ograniczeniami, ale chcemy, abyś wiedział, że jesteśmy w pełni dostępni, aby wspierać Twoją firmę.

 
W celu nawiązania kontaktu i uzyskania dostępu do naszych konsultantów wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń bezpośrednio do nas:

Roland DG North Europe :+45 88 82 20 00 

Aby uzyskać pomoc techniczną, zadzwoń do nas:

Roland DG North Europe :+45 88 82 20 00 

   


Dostarczamy szereg wykładów i informacji również za pośrednictwem naszych platform społecznościowych. Bądź w kontakcie, zasubskrybuj poniższe kanały i automatycznie otrzymuj interesujące cię wiadomości.Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o możliwych kierunkach rozwoju, odkrywać nowe ciekawe aplikacje, poznać nowe produkty, otrzymać porady i wskazówki dołącz już teraz do naszego newslettera wpisując poniżej swój adres e-mail.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO BIULETYNU

WSPARCIE

Pozostań w kontakcie, gdziekolwiek jesteś. Nasz zespół ekspertów jest gotowy do współpracy z Tobą bezpośrednio lub za pośrednictwem wielu platform społecznościowych. Otrzymuj właściwe informacje i wsparcie bez względu na wszystko.

INSPIRACJE

Inspirujmy się i kształćmy poprzez wszelkiego rodzaju internetowe szkolenia, samouczki online i inne treści cyfrowe.

INFORMACJE

Bez względu na wszystko, nadal promujemy świat druku cyfrowego wszelkiego rodzaju inicjatywami oraz informacjami o nowych produktach.

JESTEŚMY TUTAJ

Po prostu wypełnij formularz i opisz swoją prośbę lub problem. Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.