Roland DG w pełni popiera wszystkie decyzje o odłożeniu organizacji targów i innych wydarzeń handlowych w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich jej uczestników.

Co równie ważne, zdajemy sobie sprawę z wyzwań, przed którymi stoi obecnie wielu z Was. Przyszłość może być niepewna a w wielu przypadkach działalność gospodarcza już uległa spowolnieniu.

Jednak biznes można pobudzać na różne sposoby. Ważne jest, aby zawsze patrzeć w przyszłość i zastanowić się w jaki sposób możemy poprawić nasze życie zawodowe i jak się odnaleźć na rynku gdy skończy się ten trudny okres.

W tym bezprecedensowym i nieprzewidywalnym czasie musimy przede wszystkim być partnerami i wspierać się nawzajem. Roland DG dokładnie rozumie, jak to zrobić.

 

WSPARCIE

Pozostań w kontakcie, gdziekolwiek jesteś. Nasz zespół ekspertów jest gotowy do współpracy z Tobą bezpośrednio lub za pośrednictwem wielu platform społecznościowych. Otrzymuj właściwe informacje i wsparcie bez względu na wszystko.

INSPIRACJE

Inspirujmy się i kształćmy poprzez wszelkiego rodzaju internetowe szkolenia, samouczki online i inne treści cyfrowe.

INFORMACJE

Bez względu na wszystko, nadal promujemy świat druku cyfrowego wszelkiego rodzaju inicjatywami oraz informacjami o nowych produktach.

JESTEŚMY TUTAJ

Po prostu wypełnij formularz i opisz swoją prośbę lub problem. Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.