Zadbaj o swoje urządzenie Roland

 

 

Inwestując w urządzenie Roland, kupujesz to, co najlepsze. Teraz utrzymuj je w najlepszym stanie dzięki naszym zestawom konserwacyjnym.

 

Zestawy do samodzielnej konserwacji ploterów tnących

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem plotera tnącego Roland do winylu, możesz sprawić, że nadal będzie ciąć jak nowy dzięki naszym zestawom do samodzielnej konserwacji. Zestawy zawierają szereg części i proste instrukcje, dzięki którym możesz konserwować swój ploter Roland w dowolnym momencie, aby zapewnić jego najwyższą wydajność rok po roku.

Zestawy do samodzielnej konserwacji są dostępne do naszych ploterów CAMM-1/ CAMM-1 PRO GX, GR i GS. Zestaw zawiera:

  • Podkładka do noża
  • Uchwyt ostrza
  • Rolka dociskowa (M)
  • Rolka dociskowa (LR)
  • Zestaw noży do cięcia arkuszy
  • Uchwyt E-ring*

*nie wchodzi w skład zestawów serii GR

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ZESTAWACH DO SAMODZIELNEJ KONSERWACJI PLOTERÓW TNĄCYCH

 

Zestawy do konserwacji ploterów 

Nasze zestawy konserwacyjne do ploterów są skrótem do wydłużenia żywotności urządzenia Roland. Zestawy do konserwacji ploterów pozwalają technikom serwisowym wybranego przez Ciebie autoryzowanego przedstawiciela Roland przeprowadzać rutynowe kontrole konserwacyjne, aby mieć pewność, że Twoje urządzenie jest czyste i na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami oprogramowania firmware, abyś mógł nadal dostarczać klientom najlepszą możliwą wydajność.   

Regularne kontrole serwisowe urządzenia są obowiązkowe, aby zachować gwarancję urządzenia Roland.

 

MyRoland

MyRoland to nasz portal internetowy, w którym znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do urządzenia Roland – takie jak odpowiednie informacje o produkcie, pliki do pobrania i uaktualnienia oprogramowania oraz przydatne porady konserwacyjne, które mogą poprawić wydajność Twojego urządzenia.

PRZEJDŹ DO MYROLAND


Zarejestrowanie produktu trwa zaledwie minutę i gwarantuje, że automatycznie otrzymasz ważne powiadomienia o aktualizacjach produktu, włącznie z bezpłatnym oprogramowaniem, lub porady eksploatacyjne, które mogą poprawić wydajność Twojego urządzenia. Jeżeli będziesz musieć się z nami kiedyś skontaktować, my będziemy już mieli wszystkie Twoje dane i będziemy mogli możliwie szybko zająć się udzieleniem odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Aby zarejestrować swój produkt, skorzystaj z tego linku, aby uzyskać dostęp do MyRoland, naszego nowego portalu internetowego, w którym oprócz rejestracji urządzenia możesz także znaleźć wszystkie informacje potrzebne dla urządzenia Roland i uzyskać najlepszą obsługę i wsparcie w branży. Dziękujemy za wybranie Roland.