Centrum kreatywności

W firmie Roland wierzymy w kreatywność i w zmienianie wyobrażeń w rzeczywistość.

Nie ma chyba lepszego sposobu na zaprezentowanie tych wszystkich wspaniałych możliwości urządzeń firmy Roland niż zebranie ich w jednym, specjalnie zbudowanym obiekcie, w którym oprócz nich umieściliśmy inspiracje, pomysły i zastosowania związane z użyciem tych urządzeń.

Tę fabrykę inspiracji nazywamy Centrum kreatywności. Zebraliśmy w jednym miejscu wyjątkową kolekcję prac najbardziej kreatywnych artystów i rzemieślników z całego świata pracujących na sprzęcie marki Roland. Nasze Centrum kreatywności w Clevedon ma być miejscem, w którym pojawiają się nowe szanse biznesowe, które pobudzą kreatywność i umożliwią realizowanie nowych pomysłów.

Fabryka inspiracji

Deski surfingowe, pompki do piwa, okleiny do gitar, miniaturowe motocykle, garnitury z indywidualnymi nadrukami, rosyjskie laleczki lub okleiny na automaty do gier. Mamy to wszystko i każda z tych rzeczy została stworzona przy użyciu urządzenia Roland.

Oprócz roli dynamicznego miejsca doświadczeń z branży drukarskiej, tekstylnej, grawerowania i wydruków 3D, obiekt ten pełni również rolę pokazową. 

Odwiedź Centrum kreatywności korzystając z wirtualnej rzeczywistości

Dzięki wirtualnej rzeczywistości możesz odwiedzić centra kreatywności Roland DG w Belgii, Hiszpanii, Anglii, we Włoszech i w Danii.

Korzystaj z kierunkowej ikony w lewym górnym rogu filmu, aby zwiedzać każde z tych miejsc.