Akademia Roland DG

 

Akademia Roland DG jest unikalną platformą zapewniającą szkolenia i wsparcie osobom i  firmom, oferującą szkolenia, kursy, dokumentację i pomoc online od 2006 roku.

Akademia Roland DG zapewnia wyjątkowe warunki edukacyjne dla swoich kursantów. Wyposażona w najwyższej klasy sprzęt i prowadzona przez najlepszych specjalistów, Akademia Roland DG jest idealnym miejscem, gdzie przedstawiciele rozwojowych firm mogą zdobywać cenną wiedzę. Trenerzy Akademii Roland DG są ekspertami w swoich dziedzinach a opracowane przez nich kursy mają na uwadze osiągnięcie wymiernych wyników i praktyczne doświadczenia na wszystkich szczeblach zaawansowania kursantów.

W Akademii Roland DG mamy na uwadze rozwój umiejętności naszych klientów.

Jeżeli chcesz opanować wiedzę z dziedziny nowej dla siebie lub wejść na wyższy poziom wtajemniczenia w swojej obecnej specjalizacji, Akademia Roland DG może pomóc Ci osiągnąć wyżyny możliwości.

Jeżeli chcesz wykorzystać swoje urządzenie Roland DG możliwie jak najlepiej, posiąść nowe umiejętności, które pomogą Twojej firmie rozwijać się, Akademia jest dla Ciebie. Zapoznaj się z ofertą kursów, charakterystyką obiektów i zarezerwuj kurs odpowiadający Twoim potrzebom.