Roland DG Care

Projektujemy, tworzymy i dbamy o Ciebie — Roland DG Care

Jesteśmy producentem urządzeń Roland i nikt nie zna ich lepiej. Nasi technicy są wyszkoleni przez ludzi, którzy zaprojektowali i zbudowali urządzenie Roland pracujące w Twojej firmie, więc są wyposażeni w najnowszą wiedzę i narzędzia, dzięki którym zapewnią prawidłowe i sprawne działanie Twojego urządzenia.

Roland DG Care jest jedną z najbardziej atrakcyjnych cenowo gwarancji w tej branży i nie ma innej gwarancji w Wielkiej Brytanii, która może zapewnić wskaźnik napraw za pierwszym razem na poziomie 98% przy zastosowaniu w 100% oryginalnych części Roland i z zachowaniem gwarantowanych czasów reakcji.

Kiedy kupujesz urządzenie marki Roland, przez określony okres zapewniamy Ci ochronę w ramach gwarancji oryginalnej. Kiedy ona wygaśnie, oferujemy szereg wszechstronnych, szybkich i elastycznych pakietów Rozszerzonych gwarancji RolandCare, dostosowanych do potrzeb i możliwości finansowych Twojej firmy.

Zarejestruj swoją gwarancję

Rejestracja gwarancji zajmuje około minuty a w jej efekcie masz pewność, że jeżeli będziesz musieć się z nami skontaktować, my będziemy już mieli wszystkie Twoje dane i będziemy mogli możliwie szybko zająć się udzieleniem odpowiedzi na Twoje zapytanie. Oznacza ona również, że będziesz mieć pewność, iż skontaktujemy się z Tobą zanim wygaśnie Twoja oryginalna gwarancja, aby zaproponować Ci przedłużoną gwarancję i przedstawić możliwe opcje ochrony.

ZAREJESTRUJ SWOJĄ GWARANCJĘ

Ochrona gwarancyjna na podstawie gwarancji oryginalnej

Zdajemy sobie sprawę, że Twoja firma zależy o sprawnego działania urządzeń, które w niej pracują. Dlatego właśnie oferujemy kompleksową i specjalną Gwarancję Oryginalną,  kiedy pierwszy raz kupujesz swoje urządzenie, oferując specjalne wsparcie telefoniczne oraz usługi serwisowania na miejscu* w razie konieczności. Kiedy wstępna gwarancja wygaśnie, należy otrzymasz możliwość zachowania spokoju ducha dzięki Gwarancji rozszerzonej, która zapewni Ci kolejne lata ochrony serwisowej. 

*W zależności od zakupionego modelu urządzenia. Zapoznaj się ze stroną danego produktu, aby dowiedzieć się o dostępnych opcjach w ramach Gwarancji rozszerzonej w odniesieniu do każdego produktu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ORYGINALNYCH GWARANCJACH

Rozszerzona gwarancja

Kiedy wygaśnie Twoja oryginalna gwarancja, oferujemy Ci szereg wszechstronnych pakietów gwarancji rozszerzonej dostosowanych do potrzeb Twojej firmy i możliwości finansowych. Z uwagi na fakt, że usługi RolandCare są oferowane bezpośrednio przez nas, producenta tych urządzeń, możesz mieć pewność, że o urządzenia dbają wyszkoleni specjaliści, stosowane są oryginalne części, stosowana jest najnowsza wiedza techniczna i narzędzia, które gwarantują prawidłowe działanie maszyn w Twoje firmie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ROZSZERZONYCH GWARANCJACH

Powrót do firmy Roland

Chcesz powrócić do RolandCare? Jest tyle świetnych powodów. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O POWROCIE DO FIRMY ROLAND

Materiały online

Poznaj najbardziej przydatne materiały online dotyczące twoje urządzenia zapewniane przez firmę Roland DG.

UZYSKAJ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW ONLINE