Roland DG Care

Projektujemy, tworzymy i dbamy o Ciebie — Roland DG Care


Jesteśmy producentem urządzeń Roland i nikt nie zna ich lepiej. Technicy Roland są wyszkoleni przez ludzi, którzy zaprojektowali i zbudowali Twoje urządzenie Roland, więc są wyposażeni w najnowszą wiedzę i narzędzia, dzięki którym urządzenia Roland na całym świecie mogą sprawnie działać.

Region Roland DG North Europe A/S obejmuje 25 krajów, w tym: Skandynawię, kraje nadbałtyckie, Europę wschodnią (w tym Polskę, Węgry, Słowację i Republikę czeską) a także Rosję i kraje Wspólnoty Niepodległych Państw. Nasza rozległa sieć przedstawicieli składa się z ponad 80 autoryzowanych przedstawicieli firmy Roland wybranych do reprezentowania marki Roland DG jako wiodącego producenta. Wszyscy oni zostali przeszkoleni przez inżynierów Roland w zakresie produktów Roland, dzięki czemu mogą pomóc swoim klientom w maksymalnym wykorzystaniu ich rozwiązań pod względem wydajności produkcji i wszechstronności zastosowań, a także potencjału biznesowego.

Nasi autoryzowani przedstawiciele Roland to Twój pierwszy punkt kontaktowy i prawdopodobnie w pobliżu będzie ekspert, który zapewni najlepsze możliwe wsparcie, korzystając z bogatego doświadczenia i wiedzy. Aby zapewnić naszym autoryzowanym przedstawicielom pełne wsparcie producenta Twojego urządzenia, nasz zespół wsparcia Roland DG North Europe jest zawsze w pobliżu i gotowy do pomocy.

ZNAJDŹ PRZEDSTAWICIELA

europa

Poznaj zespół wsparcia Roland DG North Europe

jj
emb
mk
mkl
Jesper Jensen
Dyrektor ds. serwisu
North Europe
Emil Bagautdinov
Technik serwisowy
głównie kraje bałtyckie, Rosja i WNP
Michael Carlberg
Technik serwisowy
głównie Skandynawia
Mariusz Kozlowski
Technik serwisowy
głównie Europa Wschodnia