Poszukiwanie czas zacząć: Roland DG wyrusza z misją, aby znaleźć Bohatera Roland 2018

Alleroed, Dania, 18 kwietnia 2018 r.– Inauguracja nagród Bohater Roland 2018: Roland DG stara się odkryć niezwykłe historie swoich użytkowników i docenić niesamowite osiągnięcia zakładów drukarskich.

hero.jpg

Od dziś (18 kwietnia 2018 r.) użytkownicy Roland z całej Europy, Rosji, WNP, Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej i Indii* proszeni są o zgłaszanie swoich kandydatur na Bohaterów Roland. Od tradycyjnych firm rodzinnych po zupełnie nowe przedsiębiorstwa rozpoczynające działalność, od największych drukarni po jednoosobowe firmy z wyjątkową dbałością o szczegóy i po przedsiębiorców, którzy wykazali się przywództwem i zainspirowali swoich pracowników - Roland DG chce Was poznać.

Każdy ma do opowiedzenia historię: o miłości, kreatywności, motywacji, zaufaniu i chwale. Nieprawdopodobne historie o nietypowych projektach, niespodziewanych sukcesach i innowacyjnych pomysłach. Opowiadania o tym, jak po prostu wykonać zadanie.

Roland DG prosi swoich klientów o podzielenie się tymi historiami i dołączenie do grona Bohaterów Roland 2018 roku. Uczestniczące firmy będą mogły prezentować odznakę Roland Hero na swojej stronie internetowej, a wybrani – Wyróżnieni Bohaterowie – będą mieli zapewnione sesje wideo i zdjęciowe.

Będzie również jeden główny zwycięzca konkursu Bohatera Roland 2018, który zostanie wyłoniony po 31 października 2018 roku. Tytuł zostanie nadany użytkownikowi Roland, który najlepiej reprezentuje etos i wyobraźnię marki Roland DG, a nagrodą będą niezapomniane wakacje.

„Wiemy, że użytkownicy Roland DG są kreatywni, innowacyjni, przedsiębiorczy i pełni inspiracji, a w tym roku staramy się docenić jak największą liczbę użytkowników”, mówi Gillian Montanaro, kierująca marketingiem w regionie EMEA w Roland DG.

„Oficjalna inauguracja konkursu Bohater Roland to święto niesamowitych osiągnięć naszych klientów. Jedna osoba otrzyma fantastyczną nagrodę wraz z tytułem Bohatera Roland 2018, ale każdy, kto weźmie udział, skorzysta na tym”.

Wśród firm uznanych już za Bohaterów Roland znajduje się Peak UK, która pomaga narodowym drużynom sportowym i zawodowym sportowcom osiągnąć chwałę dzięki emblematom, markom sponsorów i patriotycznym barwom nadrukowywanym za pomocą urządzeń Roland. W Niemczech Bohaterem Roland jest firma Eastprint z Drezna, która polega na urządzeniach drukujących Roland, dzięki czemu zawsze realizuje zlecenia dla swych klientów. Obejrzyj inspirujące historie Bohaterów Roland na wideo pod adresem www.rolandhero.com i na kanale YouTube firmy Roland DG.

Klienci Roland zainteresowani wzięciem udziału w konkursie powinni odwiedzić stronę www.rolandhero.com i podać swoje dane przed upływem terminu 31 października 2018 roku. Na tej stronie dostępne są również zasady i warunki konkursu.* Pełną listę uczestniczących krajów można znaleźć pod adresem www.rolandhero.com- koniec -

Roland DG Corporation – informacje

Roland DG Corporation jest wiodącym producentem urządzeń cyfrowych, których celem jest pomoc zarówno profesjonalistom, jak i rzemieślnikom i hobbystom w przekuwaniu wyobraźni w rzeczywistość. Wśród produktów firmy znajdują się wielkoformatowe plotery atramentowe serii TrueVIS, SOLJET, VersaCAMMM, VersaUV i Texart oraz plotery tnące do winylu z serii CAMM-1 i STIKA dla branży szyldów, grafiki pojazdowej, personalizacji, dekoracji odzieży i tekstyliów. W 2017 r. Roland DG utworzyła DGSHAPE Corporation w celu opracowywania i wprowadzenia na rynek produktów 3D, w tym frezarek DWX i drukarek 3D DWP dla branży stomatologicznej, ploterów impaktowych MPX dla branży znakowania urządzeń medycznych i przemysłowych i personalizacji oraz serii biurkowych drukarek 3D i frezarek serii MDX i monoFab do komputerów stacjonarnych 3D dla branży szybkiego prototypowania, produkcji i dla hobbystów. Firma wykorzystuje zastrzeżoną technologię komórek produkcyjnych, aby wytwarzać produkty dystrybuowane do ponad 200 krajów i regionów świata.