Poznaj naszych najnowszych Bohaterów Roland

Bohater Roland 2018

Bohaterowie Roland w centrum uwagi

Wiemy, że są tysiące użytkowników Roland, którzy mogą podzielić się niesamowitymi historiami. Nasze poszukiwania odkryły już kilka niesamowitych relacji.

Kreatywność

Nicola Rubino Gemanco Design Przeczytaj tę historię

Rodzina

Simon James Elite Signs & Graphics Ltd Przeczytaj tę historię

Szczegóły

Massimo Marchi i Letizia Mattei Max Model Przeczytaj tę historię

Miłość

Paula María Conejo Maisha Przeczytaj tę historię

#RolandHero

 1. Simon James - Elite Signs & Graphics Ltd, Wielka Brytania

  „Jesteśmy firmą rodzinną, a nasze plotery Roland są częścią naszej rodziny. Dwa pokolenia naszej rodziny pracują razem, aby dostarczać coś jeszcze lepszego, niż zamawiają nasi klienci, bez dodatkowych kosztów. Jesteśmy z tego znani. Mój ojciec i wujek polegali na technologii Roland od pierwszego dnia pracy, aby to osiągnąć, a my nadal to robimy”.
   
 2. Nicola Rubino - Gemanco Design, Włochy

  „Efekty specjalne oferowane przez VersaUV oznaczają, że możemy dodawać białe akcenty, połysk, a nawet tekstury do naszych prac wykończeniowych – właśnie to najbardziej kocham w technologii Roland. Posiadanie partnera w Roland DG oznacza, że możemy liczyć na ciągłą innowacyjność, która jest niezbędna do rozwoju naszej kreatywności”.
   
 3. Logo Maisha

  Paula María Conejo – Maisha, Hiszpania

  „Uwielbiam wszechstronność i precyzję naszych urządzeń tnących Roland. Systemy Roland nigdy nie przestają mnie zadziwiać wyjątkowymi wynikami – oferują nam szybkość, precyzję, jakość, a co najważniejsze, pewność. Podróżując, aby poznać najnowsze innowacje firmy Roland, poznałam miłość mojego życia.
   
 4. Logo Max Model

  Massimo Marchi i Letizia Mattei - Max Model, Włochy

  „Zdolność plotera Roland VersaUV do warstwowego nadruku lakieru UV w celu tworzenia tekstur oznacza, że udało nam się stworzyć produkt, który nazywamy 3D. Ta znakomita szczegółowość w połączeniu z jego wszechstronnością i niezawodnością, pozwoliła nam stać się liderem w branży modelarskiej”.
   
Bohater Roland 2018

Realizujemy misję odnajdywania i wyróżniania Bohaterów Roland