Odkryj Rolanda na FESPA
24-27 marca 2020 r

Pawilon 7 stoisko C60

Odkryj nowe możliwości cyfrowe

Czas przekształcić firmę dzięki nowym cyfrowym możliwościom od Roland DG.
Dołącz do nas na FESPA 2020 (hala 7, stoisko C60) i odkryj nasze ekscytujące nowe innowacje, zobacz nasze zaufane rozwiązania w działaniu i odkryj niesamowity potencjał technologii Roland w zakresie osiągania zysków. Gdziekolwiek chcesz pokierować swój biznes, możemy pomóc Ci osiągnąć sukces.

Odwiedź stoisko Roland na targach FESPA 2020 i odkryj NOWE możliwości cyfrowe!

OTRZYMAJ TWÓJ DARMOWY BILET

Poznaj nasze nowe innowacje i zaufane rozwiązania

Na FESPA'ie będziemy prezentować rozwiązania z całego naszego bogatego portfolio. Przekonaj się, dlaczego specjaliści z branży drukarskiej na całym świecie zaufali technologii Roland DG, która wspiera ich firmy od prawie czterdziestu lat i pierwszy odkryj nasze najnowsze innowacje!

Odkryj naszą niesamowitą gamę urządzeń do drukowania i cięcia, drukarek sublimacyjnych i UV, grawerów laserowych i impaktowych, urządzeń do frezowania, rozwiązań personalizacyjnych i wielu innych.

Oto tylko niektóre z najważniejszych wydarzeń na naszym stoisku w tym roku:

Stwórz coś niezwykłego dzięki naszej ofercie drukarek UV

Twoi klienci chcą czegoś wyjątkowego, daj im coś wyjątkowego dzięki naszej ofercie drukarek UV. Wybieraj spośród nowej, potężnej IU-1000F, wszechstronnej serii S lub kompaktowej serii VersaUV LEF. Drukuj realistyczne tekstury i super autentyczne tłoczenia i grafiki na szerokiej gamie obiektów i podłoży. Lub drukuj, wycinaj i wytłaczaj swoją drogę do sukcesu dzięki ploterowi drukująco-tnącemu LEC2-300. 

Odkryj nagradzaną technologię TrueVIS Druk & Cięcie

Zobacz, dlaczego branża oszalała na punkcie „najlepszej w swojej klasie” technologii TrueVIS VG2. Plus nowa seria SG2, która w tym roku zostanie po raz pierwszy pokazana na targach FESPA. TrueVIS zapewnia najszerszą wszechstronność, najwyższą niezawodność i naprawdę wyjątkową jakość - wszystko tego samego dnia pracy *. Odwiedź stoisko, aby doświadczyć oszałamiającego druku TrueVIS na własne oczy!

Zyskaj na drukowaniu tekstyliów z Roland DG

Niezwykła wszechstronność druku, generowanie ogromnych zysków na odzieży, znakach miękkich i spersonalizowanych produktach dzięki naszej ofercie drukarek do odzieży i farbowania sublimacyjnego. Jeśli chcesz rozpocząć własną działalność związaną z szyldem, grafiką, dekoracją i odzieżą „wszystko w jednym”, odwiedź stoisko Roland, aby zobaczyć wielofunkcyjny Texart RT-640M w akcji. RT-640M daje swobodę drukowania na papierze transferowym, a także drukowania bezpośrednio na tkaninie.

Dodatkowo pokażemy premierowo więcej produktów

Zainspiruj się z Joe!

The 3 C’s for your success – Creative, Cool, Commercial
Trends Theatre, Środa 25 Marca, 16.00 – 16.30

Joe Wigzell pracuje w Roland od prawie 8 lat, z dużym doświadczeniem w projektowaniu - od CAD po tereny targowe - prowadzi Akademię Roland i Centrum Kreatywne w Wielkiej Brytanii. Dołącz do Joe w teatrze trendów FESPA, gdzie Joe podkreśli moc łączenia obecnych technologii z nowymi rozwiązaniami dla nowych, modnych aplikacji, dzięki którym wyprzedzisz konkurencję.

Odkryj więcej w tej inspirującej sesji wypełnionej prawdziwymi przykładami i poradami.

NIE PRZEGAP

Otrzymaj Twój darmowy bilet na FESPA

KLIKNIJ TUTAJ

Ciesz się tegoroczną imprezą, patrząc na FESPA 2019.

  

 

Znajdź Rolanda w
Hala 7 Stoisko C60

FESPA odbywa się
Wtorek 24 marzec do Piątek 27 marzec,
w IFEMA Feria De Madrid, Hiszpania.

* Testy przeprowadzone przez Avery Dennison ™ US na nośnikach cyfrowych MPI Range. Podczas korzystania z tego nośnika wydruki wykonane na VG2 z tuszem TR2 można laminować po upływie 6 godzin, kiedy rolki lub obrazy są odpowiednio wentylowane i luźno nawinięte. Aby uzyskać więcej informacji zobacz: https://graphics.averydennison.com/en/home/services/warranty.html. Mogą wystąpić różnice regionalne. Proszę skontaktować się z lokalnym przedstawicielem.