Maisha odnajduje prawdziwą miłość w życiu i w biznesie – z niewielką pomocą Roland DG.

Maisha

Maisha odnajduje prawdziwą miłość w życiu i w biznesie – z niewielką pomocą Roland DG.

Paula María Conejo z powodzeniem przeniosła swoją działalność w zakresie projektowania T-shirtów, Maisha, z Wysp Kanaryjskich do północno-zachodniej Hiszpanii. To opowieść o miłości, z niewielką pomocą Roland DG.

Maisha

Kreatywne projektowanie tkanin doprowadził Paulę Maríę Conejo do kariery i mężczyzny, którego kocha.

Mając wykształcenie inżynierskie w zakresie wzornictwa przemysłowego, Paula otworzyła swoją działalność pod firmą Maisha na Wyspach Kanaryjskich w 2010 r., bazując na ploterze tnącym do winylu Roland PNC-1200, aby spersonalizować koszulki własnymi wzorami.

„Zakochałam się w świecie cyfrowym i zdałam sobie sprawę, że chcę, by moja kariera kręciła się wokół niego”, powiedziała. „Wiedziałam o innych firmach , które zaufały Roland DG, więc w dniu, w którym postanowiłam kupić mój pierwszy sprzęt, miałam pełne zaufanie do marki”.

#RolandHero

„Uwielbiam wszechstronność i precyzję naszych urządzeń tnących Roland. Systemy Roland nigdy nie przestają mnie zadziwiać wyjątkowymi wynikami – oferują nam szybkość, precyzję, jakość, a co najważniejsze, pewność. Podróżując, aby poznać najnowsze innowacje firmy Roland, poznałam miłość mojego życia.

Paula María Conejo – Maisha

W miarę jak baza klientów rosła, Paula zmodernizowała systemy Roland, kupując biurkowy ploter tnący GS-24 do winylu  i ploter drukująco-tnący VersaCAMM SP300i. „Pozwoliło mi to rozwinąć nowe techniki pracy i eksperymentować z materiałami” – wyjaśnia. „Właśnie to czyni mnie szczęśliwą”.

Zawsze chętna, aby poznać najnowsze technologie firmy Roland, w 2016 roku Paula udała się na targi FESPA w Amsterdamie.

„Pojechałam na FESPA, aby dowiedzieć się od Roland DG o nowych produktach i innowacjach w tym sektorze,” wyjaśnia Paula. „Teoretycznie była to podróż służbowa, ale stała się bardzo ważną podróżą na poziomie osobistym”.

To właśnie w Amsterdamie poznała Leandro, galicyjskiego przedsiębiorcę, który za rok stał się partnerem Pauli i ojcem jej syna. Paula wyznaje: „On jest miłością mojego życia”.

Paula, aby być z Leandro, przeniosła firmę Maisha z ciepłego klimatu Wysp Kanaryjskich do deszczowej Galicji w północno-zachodniej Hiszpanii i rozpoczęła nowy projekt, zarówno osobisty, jak i zawodowy.

Maisha świadczy usługi w zakresie projektowania, nadruku na tkaninach oraz personalizacji dla klientów w Bueu w Pontevedrze, w szczególności ekskluzywne kolekcje koszul, bluz i akcesoriów z własnymi wzorami. W lecie sklep sprzedaje galicyjskie pamiątki szczęśliwym turystom, a Maisha wykonywała nawet prace o dużej skali; na uwagę zasługują flagi balijskie o długości do 5 metrów.

„Sprzęt nigdy nie przeszkadzał nam w realizacji zadań na taką skalę”, mówi Paula. „Jestem zakochana w wszechstronności naszego plotera tnącego i precyzji jego ostrzy. Systemy Roland nigdy nie przestają mnie zadziwiać swoimi wyjątkowymi wynikami. Oferują nam szybkość, precyzję, jakość i, co najważniejsze, pewność”.

Zaufanie Pauli do firmy Roland pomogło jej spełnić marzenia o pracy, życiu i miłości.

Paula, jak oceniasz urządzenia Roland?

 • Jakość wykonania ★★★★★
 • Niezawodność ★★★★★
 • Wszechstronność ★★★★★
 • Wydajność ★★★★★
 • Łatwość użycia ★★★★★
 • Jakość produkcji ★★★★★
 • Koszty bieżące ★★★★★
 • Stosunek jakości do ceny ★★★★★
 • Serwis i wsparcie ★★★★★
 • Ocena ogólna ★★★★★

Paula – ciekawostki

 1. Jak byś się opisała w trzech słowach?

  Detalistka, bardzo zajęta i precyzyjna.

 2. Jaka jest najlepsza rada, której Ci udzielono?

  Staraj się być realistyczna jeżeli chodzi o dawanie z siebie tego, co najlepsze, ale nie rezygnuj z marzeń.

 3. Jaka jest Twoja ulubiona platforma mediów społecznościowych?

  Facebook, chociaż zaczynam być bardziej obecna na Instagramie. To inny sposób na nawiązanie kontaktu z ludźmi, który jest inny i moim zdaniem nieco bardziej uniwersalny.

 4. W wolnym czasie lubisz…

  Lubię korzystać z wolnego czasu, aby tworzyć nowe wzory.

 5. Czego ludzie o Tobie nie wiedzą?

  Zazwyczaj dość łatwo nudzę się moimi projektami. Nadal uczę się doceniać wartość, na jaką zasługuje moja praca. Lubię pracować z moim partnerem i moim najlepszym kudłatym przyjacielem – to znaczy z moim zwierzakiem!

Poznaj firmę Maisha

#RolandHero

Przez cały 2018 rok wyróżniamy bohaterów Roland: ludzi i firmy, które dają z siebie więcej, by przewodzić, inspirować i tworzyć. Czy jesteś bohaterem Roland?

Bohater Roland 2018
Bohater Roland 2018

Misja odnajdywania i wyróżniania Bohaterów Roland