Wystrój wnętrz

Produkty firmy Roland do wystroju wnętrz

Jeśli twoim celem jest tworzenie inspirujących wnętrz, które odzwierciedlają indywidualny styl życia twojego klienta oraz są dopasowane do jego budżetu i ram czasowych, technologie druku cyfrowego firmy Roland DG mogą pomóc ci stworzyć wspaniałe projekty, przekraczające wszelkie oczekiwania.

Od tapety, po grafiki ścienne i podłogowe, po tekstylia, meble i akcesoria, wielkoformatowy druk cyfrowy może dodać wartość do wielu aspektów procesu projektowania wnętrz.

Próbki dla architektury wnętrz

Dlaczego druk cyfrowy?

Wszechstronność technologii druku cyfrowego umożliwia tworzenie i dostosowanie szerokiej gamy produktów do wnętrz domów i firm.

Twórz próbki dla siebie i swoich klientów, drukuj próbki tapet, tekstyliów i tkanin tapicerskich oraz grafiki ściennej i podłogowej do zatwierdzenia; użyj tej samej technologii do stworzenia gotowego produktu i spełnij oczekiwania klientów.

Rozwijaj swoją kreatywność tworząc palety z nowymi fakturami i wzorami w wielu skalach i rozmiarach. Wielkoformatowy druk cyfrowy to świetny sposób na rozszerzenie zakresu usług konsultingowych i oferowanie naprawdę spersonalizowanych rozwiązań, które przyciągną klientów.

Wytworne dekoracje ścian

Drukujące na wielu różnych nośnikach plotery drukujące i drukująco-tnące firmy Roland DG idealnie nadają się do produkcji wielkoformatowych dekalkomanii, nadruków, grafik i tapet.

Dekoracje ścienne to fascynująca i szybko rozwijająca się branża. Niezależnie od tego, czy chcesz spektakularnie odświeżyć jedną ścianę, czy też wykreować przestrzeń, która imponuje, ale nie przytłacza, urządzenia firmy Roland DG pomogą stworzyć wnętrza, które wywołują podziw.

Możesz tworzyć tapety ścienne z różnymi fakturami, wzorami, o dowolnych rozmiarach i na różną skalę. Dodatek białego i metalicznych atramentów pozwala stworzyć oszałamiające i unikalne projekty.

Wytwarzaj tapety, druki transferowe, dekalkomanie, grafiki ścienne, podłogowe i okienne

Trwałe i tymczasowe naklejki ścienne to doskonały sposób na aranżację pokojów, są łatwe do usunięcia lub wymiany na nowe. Firma Roland DG oferuje również atestowane przez GREENGUARD Gold (link do strony GG) atramenty, idealne do sypialni dziecięcych i żłobków.

Użyj technologii cięcia winylu, aby zmienić puste ściany dzięki szablonom, elementom dekoracyjnym i niestandardowej grafice, dodawaj freski, murale i tatuaże ścienne dzięki ploterom drukującym i drukująco-tnącym firmy Roland DG.

Możliwe jest drukowanie na różnych materiałach, aby stworzyć bogate, różnorodne efekty na ścianach, oknach i podłogach. Na przykład możesz użyć urządzenia firmy Roland DG do drukowania faktury drewna do nanoszenia na różne powierzchnie oraz modyfikacji marmuru, parkietów i kamieniarki dzięki cyfrowym nadrukom.

Drukuj na PVC, aby personalizować podłogi, okna i szkło dzięki technologii drukowania i cięcia firmy Roland DG.

tekstylia i tkaniny tapicerskie
tekstylia i tkaniny tapicerskie

Genialnie prosta produkcja tekstyliów i elementów wystroju

Plotery sublimacyjne Texart firmy Roland są idealne do produkcji tkanin i powierzchni powlekanych.  Odtwrzanie dokładnych palet kolorów jest proste – konfiguracja ośmiu kolorów atramentu, w tym pomarańczowego, fioletowego i fluorescencyjnego żółtego i różowego, oferuje bardzo szeroki zakres barw, co umożliwia śmiałe i żywe wydruki.

Dzięki drukowaniu sublimacyjnemu możesz zaoferować swoim klientom szeroką gamę rozwiązań umożliwiających nanoszenie na wiele rodzajów tkanin polimerowych, w tym zasłony i żaluzje, dywany i koce, tapicerkę, poduszki, obrusy i pościele.