Towary promocyjne

Produkty Roland do tworzenia artykułów promocyjnych

Może już dostarczasz upominków dla klientów dużych korporacji. Albo masz firmę wykonującą unikalne haftowane zdobienia na odzieży. Lub jesteś producentem oznakowania, który chce poszerzyć swoją ofertę o produkcję artykułów promocyjnych. Czy też domowym start-upem, który wchodzi na ten dochodowy i szybko rozwijający się rynek.

Kimkolwiek jesteś, technologia cyfrowa firmy Roland DG dostarczy Ci narzędzi, dzięki którym możliwe będzie przekształcenie zwykłych produktów w personalizowane, dochodowe przedmioty.

Zarabiaj na niskonakładowych, wysokomarżowych zleceniach

Dotrzymuj terminów wyznaczonych przez klientów w zleceniach na żądanie i przy niewielkich nakładach spersonalizowanych przedmiotów promocyjnych, upominków firmowych i indywidualizowanej odzieży. Urządzenia cyfrowe Roland DG oferują niewiarygodnie ekonomiczne i oszczędzające czas rozwiązania w porównaniu z technologiami analogowymi, takimi jak sitodruk i tampodruk. Projekty cyfrowe można łatwo przechowywać i ponownie wykorzystywać, a klienci mogą składać dodatkowe zamówienia, kiedykolwiek zechcą.

drukuj na pojemnikach i piłkach golfowych
drukuj na pojemnikach i piłkach golfowych

Drukuj bezpośrednio na przeróżnych artykułach promocyjnych

Technologia VersaUV firmy Roland pozwala na personalizację artykułów promocyjnych w krótkim czasie przez druk bezpośredni na podłożu i przedmiotach o wysokości do 100 mm. Połącz natychmiastowo utrwalane atramenty CMYK, biały atrament oraz lakier, aby otrzymać unikalne faktury i efekty wytłoczenia na artykułach promocyjnych takich jak etui na telefony komórkowe i tablety, pamięci USB, długopisy, piłki golfowe, nagrody, portfele, opakowaniach i inne. Idealne do produkcji w krótkich seriach, personalizacji i tworzenia prototypów.

Oszczędzaj czas i pieniądze na grawerowaniu

Inwestycja w ekonomiczne plotery grawerujące i impaktowe firmy Roland DG przyniesie zyski i pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Twórz niezwykłe, personalizowane nagrody, tabliczki, upominki dla klientów takie jak etui na wizytówki, breloczki, pamięci USB i inne.

Przeglądaj plotery grawerujące Przeglądaj impaktowe plotery grawerujące

odzież personalizowana
odzież personalizowana

Stwórz szybko odzież personalizowaną, etykiety i naklejki

Wzbogać swoją ofertę o personalizowane ubrania, takie jak koszulki, bluzy, czapki i torebki, a także etykiety na butelki wina, opakowania i pamiątki. Ekosolwentowe plotery drukujące, tnące oraz zintegrowane urządzenia drukująco-tnące firmy Roland DG pozwalają na dopasowanie krótkich serii i pojedynczych produktów w krótkim czasie i nadanie im niesamowitej wartości, którą docenią klienci.

niestandardowe naklejki na torby sportowe

Stwórz niestandardowe zestawy dla drużyn sportowych i znakowania przedmiotów firmowych.

Przeglądaj plotery ekosolwentowe Przeglądaj plotery tnące

zastosowania druku sublimacyjnego

Osiągaj zdumiewające efekty z drukiem sublimacyjnym

Wytwarzaj zindywidualizowane zestawy dla drużyn sportowych i materiały na wydarzenia sportowe przy pomocy technologii drukowania i cięcia firmy Roland DG. Włącz do oferty produkcję krótkich serii, a nawet pojedynczych przedmiotów – personalizowane stroje, banery, flagi, naklejki i grafikę pojazdową.

Urządzenia do sublimacji Texart firmy Roland DG pozwolą wzbogacić ofertę Twojej firmy o szeroką gamę opłacalnych zastosowań, takich jak odzież sportowa, robocza, reklamowa oraz upominki firmowe takie jak koszulki, kurtki, krawaty, torby i akcesoria.

Pobierz poradnik o druku sublimacyjnym

zastosowania druku sublimacyjnego

Twórz wysokiej jakości produkty w pełnych kolorach

Nie pozwól, by Twój ploter ograniczał Twoje produkty. Dzięki cyfrowym urządzeniom Roland DG możesz drukować zapierające dech w piersiach zdjęcia i grafiki – czarno-białe lub w żywych, pełnych kolorach.

Dopasowanie i zgodność kolorów jest łatwe z systemem Roland Color i bibliotekami Texart Fluor Color i Metallic Color.

Twórz produkty najwyższej jakości z trwałym białym i metalicznym atramentem ECO-SOL MAX firmy Roland DG i stwórz niesamowite tłoczenia i faktury z naszym lakierem ECO-UV.

Wykorzystaj szeroką gamę kolorów z atramentem sublimacyjnym Texart firmy Roland DG, który jest dostępny w 10 kolorach, w tym pomarańczowym i fioletowym oraz fluorescencyjnym żółtym i różowym.