Sitodruk

Wzbogacaj i poszerzaj portfolio swojego studia

Druk cyfrowy można łatwo i efektywnie włączyć z obecnym cyklem pracy i z tradycyjnymi metodami wytwarzania sitodruku, tampodruku i tworzenia haftów. Wejdź na nowe rynki, przyciągnij nowych klientów i zyskaj nowe źródła przychodów.

Stwórz szeroką gamę dochodowych i niepowtarzalnych zastosowań

Już od momentu podłączenia drukarki możesz maksymalizować zwrot inwestycji, oferując swoim klientom szerszy zakres wydruków do użytku na zewnątrz i wewnątrz budynków. Urządzenia firmy Roland DG są szybkie i proste w instalacji oraz oferują niesamowitą wszechstronność produkcji.

Łącz sitodruk z technologią z ekosolwentowego drukowania i cięcia firmy Roland DG, aby tworzyć banery, szyldy, stojaki na opakowania, grafiki pojazdowe i okienne, etykiety, naklejki, odzież sportową, niestandardowe kapelusze, t-shirty, torby, trofea, tabliczki i wiele innych. 

450x300bbb888
450x300bbb888
Biały atrament
Biały atrament

Biały atrament firmy Roland DG zapewnia wyjątkową jasność i druk wysokiej gęstości, tworząc wspaniałe efekty w dekoracyjnej grafice okiennej, próbkach opakowań, prototypach, szyldach, plakatach, etykietach i stojakach na opakowania, a także idealnie sprawdza się jako baza.

450x300bbb888
450x300bbb888
Metaliczny atrament
Metaliczny atrament

Twórz unikalne, wysokiej jakości wydruki z trwałym atramentem metalicznym firmy Roland DG i uzyskuj luksusowe efekty za niską cenę. Biblioteka odcieni metalicznych firmy Roland składa się z 512 kolorów, które pozwolą na dokładne spełnienie wizji Twoich klientów.

450x300bbb888
450x300bbb888
Lakier
Lakier

Użyj lakieru firmy Roland DG, aby uzyskać przyciągające wzrok wykończenia matowe, tłoczone i połyskujące. Połącz technologię UV z sitodrukiem, aby poszerzyć swoją ofertę niestandardowych przedmiotów i zmaksymalizować swoje zyski, oferując klientom produkcję dedykowaną i niskonakładową.

 

Zastosowanie do wycinania form do sitodruku
Zastosowanie do wycinania form do sitodruku

Użyj plotera firmy Roland DG na szerokiej gamie winyli i materiałów termotransferowych do produkcji szyldów, banerów, grafik okiennych, samochodowych i ściennych oraz unikatowych ubrań i dodatków, takich jak koszulki, bluzy, czapki, zestawy dla drużyn i torby sportowe.
Zastosowania sitodruku UV
Zastosowania sitodruku UV

Drukuj bezpośrednio na wielu podłożach i przedmiotach za pomocą technologii VersaUV firmy Roland DG i przekształcaj zwykłe rzeczy w wysoce dochodowe, spersonalizowane artykuły promocyjne i prezenty. Użyj lakieru firmy Roland DG, aby uzyskać przyciągające wzrok wykończenia matowe, tłoczone i połyskujące. Połącz technologię UV z sitodrukiem, aby poszerzyć swoją ofertę niestandardowych przedmiotów i zmaksymalizować swoje zyski, oferując klientom produkcję dedykowaną i niskonakładową.

sitodruk druk sublimacyjny
sitodruk druk sublimacyjny

Odkryj ekskluzywne metody produkcji szyldów, flagi, banerów, odzieży sportowej, artykułów modowych, tekstyliów domowych i innych dzięki wydajnej i łatwej w obsłudze gamie ploterów do drukowania sublimacyjnego Texart firmy Roland DG i dedykowanemu oprogramowaniu RIP do druku sublimacyjnego.