Odzież sportowa

Odzież sportowa i pracownicza

Jeśli rozważasz wejście na rynek cyfrowego druku na tekstyliach, elastyczne i wydajne, wysokiej jakości cyfrowe plotery sublimacyjne firmy Roland zapewnią Ci komercyjne korzyści – nigdy wcześniej profesjonalny druk sublimacyjny nie był dostępny w tak przystępnej cenie.

Niskie koszty stałe

Dzięki ekosolwentowym ploterom drukującym, tnącym oraz drukująco-tnącym firmy Roland możesz stworzyć w kilka minut stroje z nadrukami firmowymi, takie jak koszulki, kurtki, kapelusze oraz rozmaitą odzież sportową z wycinanymi cyfrowo grafikami nakładanymi termicznie, w tym flokowanymi, odblaskowymi, neonowymi, brokatowymi lub o skośnym splocie.

Efektywność produkcji

Dzięki technologii druku cyfrowego Roland przygotowanie produkcji jest szybkie i efektywne bez względu na to, czy nanosisz nadruk na pojedynczą koszulkę czy 500-metrową tkaninę. Możesz łatwo przewidzieć czas i koszty oraz efektywnie drukować wszystko – od dużych objętości do krótkich serii i pojedynczych sztuk.

oprogramowanie z Texart
oprogramowanie z Texart

Zwiększ swoją elastyczność

Zaawansowane oprogramowanie RIP dołączane do każdego urządzenia Roland umożliwia Ci drukowanie zupełnie różnych projektów podczas jednego cyklu drukowania. Możesz też użyć tego samego projektu do różnych zastosowań.

Stwórz trwałe, kolorowe grafiki

Wytwarzaj odporne, nadające się do prania, żywe grafiki do szerokiej gamy materiałów poliestrowych i specjalistycznych – od t-shirtów i odzieży sportowej do odzieży roboczej o dużej widoczności, jak i sztywnych przedmiotów takich jak kubki.

Umożliwiamy precyzyjny druk zdjęć i kolorowych logo oraz kaligrafii pełnej wymyślnych czcionek i detali.

Atrament sublimacyjny Texart firmy Roland DG jest dostępny w 10 kolorach, w tym pomarańczowym i fioletowym oraz fluorescencyjnym żółtym i różowym, aby zapewnić jak największą paletę kolorów. Fluorescencyjne atramenty mieszają się z innymi atramentami Texart tworząc 375 wyjątkowych odcieni.

Worki z atramentem firmy Roland
Worki z atramentem firmy Roland

Praca z Czystą Technologią

Firma Roland zapewnia niebrudzącą technologię bez konieczności ponownego napełniania zbiorników i zlewania atramentów do pojemników. Nasze atramenty są dostarczane w szczelnych kasetach i workach, aby zapewnić czyste użytkowanie oraz łatwe i bezpieczne drukowanie.

Kompletne rozwiązania do sublimacji

Plotery sublimacyjne Texart

Dzięki ploterom i akcesoriom sublimacyjnym Texart firmy Roland DG, możesz nanosić trwałą grafikę o żywej kolorystyce na szereg tkanin do odzieży sportowej, roboczej i promocyjnej.

Przeglądaj plotery sublimacyjne

oprogramowanie ergosoft RIP

Plotery Texart współpracują z oprogramowaniem RIP ErgoSoft Roland Edition 2, stworzonym specjalnie do sublimacji grafiki na ploterach Texart.

Oprogramowanie ErgoSoft Roland Edition 2

Atrament Texart

Atrament Texart jest dostępny w 8 kolorach, w tym pomarańczowym i fioletowym, aby dostarczać nieprawdopodobnie szerokiej gamy kolorów. Połączenie atramentu Texart z ploterami Textart jest certyfikowane przez OEKO-TEX® (Klasa 1), więc drukowanie na wszystkich rodzajach tekstyliów, nawet tych przeznaczonych dla dzieci i niemowląt, jest bezpieczne.

Dowiedz się więcej o atramencie Texart