Małe drukarnie

Produkty firmy Roland dla małych drukarni

Jeśli zajmujesz się wytwarzaniem papieru firmowego, wizytówek, broszur i katalogów to możliwe, że myślałeś o rozszerzeniu swojej oferty o zwijane i rozkładane bannery, szyldy i personalizowane towary firmowe. Idealnie nadająca się do produkcji wydruków do użytku na zewnątrz i wewnątrz budynków technologia firmy Roland DG to różnorodność, trwałość i jakość.

Druk cyfrowy i technologia zintegrowanych ploterów drukująco-tnących pozwala na powiększenie zysku pochodzącego od obecnych klientów i przyciąganie wielu nowych.

Szybki zwrot kosztów inwestycji i łatwe włączenie w cykl pracy

Sprzęt firmy Roland DG, którego potrzebujesz, by wejść na ten rynek, ma przystępną cenę i jest niedrogi w użytkowaniu. To inwestycja, na której można polegać, jest łatwa w użyciu i zapewnia wysokie zyski.

Włączenie cyfrowego druku szerokoformatowego do Twojej obecnej produkcji jest proste. Biblioteki kolorów firm Roland i Pantone dołączone do programów VersaWorks i VersaWorks Dual zapewniają idealne dopasowanie kolorów za każdym razem.

Nasz sprzęt nie zajmuje wiele miejsca, więc niezależnie od rozmiaru Twoich pomieszczeń, możesz wybrać coś dla siebie z oferty firmy Roland DG.

Urządzenia firmy Roland zajmują mało miejsca

Ciesz się lojalnością klientów i zostań pionierem branży

Druk szerokoformatowy to niesamowita oferta sprzedażowa, z której może skorzystać każdy z Twoich obecnych klientów. Dzięki wielu możliwościom zastosowań, w krótkim czasie przyciągniesz nowych klientów, którzy skorzystają również z innych usług z Twojej oferty.

Nawet krótkie serie przyniosą dochód

Koszty i czas rozpoczęcia są stałe, niezależnie od tego, czy produkujesz 1 sztukę czy 500.

Korzystając z technologii druku danych zmiennych firmy Roland DG, możesz szybko i niedrogo wytwarzać duplikaty i niskonakładowe zamówienia specjalne, takie jak plakaty i banery. Stwórz jeden szablon wzorcowy i szybko dopasuj różne szczegóły, takie jak zdjęcia, logo, adresy, numery telefonów i daty.

Twórz szeroką gamę rentownych produktów do użycia na zewnątrz i we wnętrzach

Wykorzystanie Twoich umiejętności na rynku druku wielkoformatowego umożliwi produkcję różnorodnych, opłacalnych, trwałych i wysokiej jakości wydruków do użytku na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Plotery drukujące i drukująco-tnące firmy Roland DG obsługują szerokość druku do 1615 mm, dając Ci wszechstronność w łatwym tworzeniu przyciągających wzrok, zwijanych i rozkładanych banerów, grafik wystawowych, stojaków na opakowania i wielu innych.

Szeroka gama ploterów i urządzeń drukująco-tnących VersaUV firmy Roland DG drukuje bezpośrednio na sztywnych i elastycznych podłożach, tworząc wysokiej jakości oszałamiające wydruki, w tym na stojakach na opakowania, niestandardowych przedmiotach, personalizowanych artykułach promocyjnych i wielu innych.

Intuicyjne oprogramowanie RIP optymalizuje wydajność i jakość

Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem systemu Mac OS X, czy Windows, możesz zwiększyć wydajność i jakość wydruku za pomocą wydajnego oprogramowania RIP firmy Roland DG i oprogramowania do zarządzania drukiem. Oprogramowanie VersaWorks i VersaWorks Dual RIP dla systemu Windows jest dedykowane wyłącznie obsłudze ploterów drukujących i drukująco-tnących firmy Roland DG. VersaWorks zapewnia szybkość, elastyczność i wierne odwzorowanie kolorów. Roland PrintStudio jest wyposażony w wiele funkcji, które pozwalają oszczędzić czas i wspomagają wydajność, dzięki czemu użytkownicy systemu Mac OS X mogą szybko i łatwo zarządzać procesem produkcji.