Grafika pojazdowa

Okleiny na samochody, ciężarówki, pociągi, samoloty i wiele innych

Dostarczając trwałe, żywe grafiki do zastosowań długoterminowych, a także usprawniając szybkość produkcji przyciągających uwagę, krótkich kampanii reklamowych możesz wykorzystać ekscytujący potencjał zarabiania na wytwarzaniu atrakcyjnych oklein do pojazdów i grafik przy kampaniach reklamowych o wysokiej skuteczności, wprowadzaniu na rynek produktów i wydarzeniach promocyjnych.

Jedyne ograniczenie stanowi twoja wyobraźnia

Uniwersalność technologii drukowania i cięcia firmy Roland DG pozwala na oznakowanie wszelkich maszyn transportowych – samochodów, ciężarówek, pociągów, samolotów, rowerów, skuterów, łodzi, ciągników, maszyn ciężkich itp. Od szeroko zakrojonych operacji oklejania floty komercyjnej do producentów oznakowania, którzy chcą okleić własne samochody lub rozszerzyć ofertę o oklejanie pojazdów – technologia Roland DG zapewnia trwałość i jakość wydruków i sprawia, że twoje okleiny i grafika wyróżniają się z tłumu.

Dostarczaj trwałych naklejek i grafik, które działają

Użycie urządzeń ekosolwentowych firmy Roland DG gwarantuje, że twoje żywe grafiki będą przyciągać spojrzenia przez wiele lat.

Dzięki białemu atramentowi o dużej gęstości firmy Roland DG możesz nanosić lustrzane nadruki na przezroczysty winyl i tworzyć grafiki, które oddziałują.

Włącz do oferty unikalne grafiki o wysokiej jakości. Stwórz wywierające wrażenie, stylowe efekty dzięki atramentowi ECO-SOL MAX firmy Roland DG. Możliwości projektowania są nieskończone z bogatymi fakturami, płynnymi gradientami odcieni złota, srebra, metalicznych i opalizujących, umożliwiającymi tysiące różnych wykończeń.

Nie ograniczaj swojej kreatywności

Dzięki technologii firmy Roland DG masz do wyboru mnóstwo typów materiałów i wielu producentów, dzięki czemu możesz swobodnie dobierać najlepsze nośniki do każdego zlecenia.

Wytwarzaj logo w harmonizujących kolorach, oznakowania firmowe, wspaniałe fotografiki i wydruki w pełnej kolorystyce do oklejania pełnego i częściowego.

Tnij nawet najgrubszy winyl

Doskonałe do tworzenia cieniowanych wzorów i kształtów, ozdób karoserii, zmiany koloru pojazdu i wycinania tekstów, plotery do cięcia winylu firmy Roland DG mogą nadać nowy wymiar Twojej firmie zajmującej się oklejaniem.

Z wytrzymałymi ploterami tnącymi firmy Rolad DG, w prosty sposób można wycinać nawet najgrubsze płyty z winylu i laminatu.

Optymalizuj jakość i efektywność

Zaawansowane oprogramowanie VersaWorks i VersaWorks Dual RIP firmy Roland umożliwia dostęp do szerokiej gamy profili materiałów, co zapewnia optymalną aplikację atramentu, maksymalizując trwałość i minimalizując koszty druku.