Druk komercyjny

Produkty do druku komercyjnego firmy Roland

Dla drukarzy komercyjnych wejście do branży druku cyfrowego jest proste i wiąże się z dużym potencjałem zysku. Masz już bazę klientów, którzy zaopatrują się w wydruki cyfrowe u innych dostawców, a Ty jesteś już obeznany z procesem drukowania – co więc powstrzymuje Cię przed wdrożeniem druku cyfrowego?

Ciesz się lojalnością klientów i zostań pionierem branży

Druk szerokoformatowy to niesamowita oferta sprzedażowa, z której może skorzystać każdy z Twoich obecnych klientów. Dzięki wielu możliwościom zastosowań w krótkim czasie przyciągniesz nowych klientów, którzy skorzystają również z innych usług z Twojej oferty.

Włączenie druku wielkoformatowego do Twojej obecnej produkcji jest proste. Klientom z branż, w których dokładność kolorów jest kluczowa dla marki, zapewnisz spójność kolorów wydruków ze wszystkich urządzeń, korzystając z biblioteki kolorów firmy Roland, a także biblioteki kolorów Pantone dołączonych do oprogramowania VersaWorks i VersaWorks Dual.

etykiety

Kontroluj koszty produkcji, czas nanoszenia poprawek i jakość

Zamiast odrzucania ofert lub zlecania podwykonawstwa wydruków wielkoformatowych i polegania na innych, będziesz w stanie kontrolować koszty, czas i jakość produkcji.

Wykorzystanie Twoich umiejętności na rynku druku wielkoformatowego umożliwi produkcję różnorodnych, opłacalnych, trwałych i wysokiej jakości wydruków do użytku na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Zarabiaj na dużych marżach przy niskich nakładach

Koszty instalacji i czasu są stałe bez względu na ilość wytwarzanych przedmiotów, więc nie ma potrzeby odmawiania wysokomarżowych zleceń w niskich nakładach i zamówień specjalnych.

Korzystając z technologii druku zmiennych danych firmy Roland DG, możesz szybko i ekonomicznie wytwarzać duplikaty i niskonakładowe zamówienia specjalne, takie jak plakaty i banery. Stwórz jeden szablon wzorcowy i szybko dopasowuj różne szczegóły, takie jak zdjęcia, logo, adresy, numery telefonów i daty.

Produkty firmy Roland otwierają drzwi do świata dochodowych możliwości