Poznaj użytkowników Rolanda, którzy odkryli wszechstronne zalety ploterów LEF

Użytkownicy Roland tworzą ogromną grupę, która dysponuje szeroką gammą produktów dobranych, aby sprostać wymaganiom swoich klientów. Podobnie jest w przypadku tych trzech australijskich firm. Poniższy film przedstawia historię Bespoke Packaging, Made by Hands oraz Sport Award Trophies, których przedstawiciele opowiadaj ciekawą historię swoich wyjątkowych doświadczeń i sukcesów z wykorzystaniem ploterów UV z serii VersaUV LEF.

 

 

Bespoke Packaging

Michelle Harties z Bespoke Packaging szacuje, że jej tablicowy ploter UV VersaUV LEF-20 w zaledwie sześć miesięcy od zakupu podwoił jej sprzedaż podnosząc produkcję znacznie bardziej niż to pierwotnie zakładała. 

Maszyna została zakupiona w celu personalizowania dysków USB jednak Michelle szybko zauważyła możliwość drukowania także dziesiątek innych niestandardowych przedmiotów. Do jej ulubionych prac należy teraz seria 25 puszek i pędzli, które wykonali na zamówienie. Jak sama mówi efekt wyszedł „niesamowicie”. Wspomina także inne zrealizowane projekty z bambusa czy metalu bo nawet na tych niezwykłych podłożach atrament jest „trwały, nie zarysowuje się” i jak sama mówi : „jest świetny”.

Michelle do grona swoich klientów zalicza także fotografów, którzy jak sama zauważa są „bardzo wybredni pod kątem kolorów” mimo tego są bardzo zadowoleni z wyników uzyskanych ploterem LEF-20. „Jeszcze nie było takiego koloru, którego nie moglibyśmy dokładnie odtworzyć” - mówi.

 

Created by Hands

Susana Hands z Created by Hands mówi, że przed zakupem tablicowego plotera UV z serii VersaUV LEF-12 prace w jej przypadku „trwały wieczność”. Teraz, gdy już ploter pracuje mogą poświęcić więcej czasu na rozwój firmy i rozszerzenie linii produktów.

Create by Hands pracują głównie z klockami akrylu o szklanym wyglądzie. Oferują pamiątki rodzinne, takie jak bloki z nadrukami dłoni dziecka, zaproszenia ślubne, prezenty z podziękowaniami i bombonierki. W ich ofercie znajdują się także korporacyjne nagrody i trofea. Cała produkcja realizowana jest za pomocą LEF-12, który bezpośrednio drukuje na akrylu za naciśnięciem jednego przycisku. 

Zakup plotera Roland to „najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam”, mówi Susana, dodając, że to „Rolls-Royce pośród wszystkich maszyn”.

 

Sport Award Trophies

Dzięki ploterowi VersaUV LEF-12 Ross z Sport Award Trophies mógł całkowicie przestawić produkcję z sublimacji na druk UV. Ploter drukuje wyraźne teksty i ostre linie przy zachowaniu żywej kolorystyki bezpośrednio na takich materiałach jak drewno, akryl, plastik czy szkło – a ten ostatni mówi, dodał „dodatkowy wymiar” dla naszego biznesu.

Wskazuje także zalety białego atramentu, który stanowi mocną podstawę dla pozostałych kolorów umożliwiając uzyskiwanie żywych nasyceń na niemal każdym podłożu znacznie podnosząc walory estetyczne powstałych przedmiotów. 

Ross chwali również niezawodność LEF-12 polecając go innym drukarzom. „Maszyna zawsze drukuje to co chcę – dostarcza jednakowy, jakościowy produkt za każdym razem. Roland jest zwycięzcą”, mówi.

 

Zainspiruj się ogromnym potencjałem druku tablicowymi ploterami VersaUV LEF firmy Roland. 

       

Poproś o BEZPŁATNY przewodnik po druku UV

Aby dowiedzieć się więcej o druku UV i jak przenieść swój istniejący biznes na nowy poziom, pobierz bezpłatną kopię naszego najnowszego przewodnika druku UV.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY PRZEWODNIK TUTAJ