Różne sposoby na personalizowanie metalowych powierzchni i przedmiotów

Dawno minęły czasy, kiedy kalkomanie i naklejki winylowe były jedynym sposobem na dostosowanie metalowych podłoży i przedmiotów do unikalnych potrzeb klientów. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w technologii obrazowania projektanci i dostawcy grafiki mają bogaty wybór systemów i wykończeń. Od płaskich ploterów VersaUV, poprzez plotery sublimacyjne Texart, aż po drukarki impaktowe MPX-95 – wszystkie dostępne urządzenia Roland gwarantują Ci idealną personalizację nawet trudnych materiałów. Oto tylko kilka przykładów – a Ty co chciałbyś wydrukować?


Coś dla oldskulowców lub futurystów

Modernise retro metal containers

Spersonalizuj retro wygląd metalowych pojemników śniadaniowych za pomocą tablicowych ploterów Roland VersaUV serii S, które mogą drukować na żądanie unikalne projekty na produktach o wysokości do 200 mm. To może być także fantastyczna technologia dla sektora opakowań, z którą łatwo jest stworzyć przyciągające wzrok puszki, pudła czy pojemniki.

Turn ordinary items into extraordinary gifts

Etui na wizytówki, pamięci USB i nieśmiertelniki to tylko niektóre z tysięcy metalowych przedmiotów, które można zmodernizować za pomocą maszyn Roland. Skorzystaj z szerokiej gamy tablicowych urządzeń UV aby rozbudować swoje portfolio usług drukując dowolną grafikę bezpośrednio na metalowych przedmiotach.

The RotaPrint accessory helps you bring cylindrical items to life

Seria ploterów Roland VersaUV LEF jest idealna do tworzenia prototypów opakowań i niestandardowych produktów, a dzięki akcesoriom jak RotaPrint możesz nawet drukować bezpośrednio na cylindrycznych przedmiotach takich jak butelki, sportowe bidony czy puszki.

Odkryj setki pomysłów na druk UV w naszym najnowszym przewodniku drukowania bezpośredniego UV. 
Pobierz bezpłatną kopię już dziś.

 

Sublimacja i ChromaLuxe: idealne rozwiązania dla artystów

Chromaluxe metal panels are ideal for artwork, printed with Texart

Do większych aplikacji i prac artystycznych plotery sublimacyjne Roland Texart są idealną i ekscytującą technologią. Możesz wydrukować zdjęcia i dzieła sztuki a następnie trwale przenieś je na metalowe panele Chromaluxe tworząc idealne elementy wystroju powieszenia. Żywe kolory i perłowe wykończenie sprawiają, że zdjęcia fotograficzne naprawdę będą się wyróżniać.


Zrób wrażenie dzięki MPX

Personalisation adds even more value to luxury gifts

Aby szybko i łatwo uzyskać tradycyjne wykończenie grawerskie, skorzystaj z nowoczesnej technologii jaką oferuje Roland. Drukarka impaktowa Roland Metaza MPX-95 pozwala grawerować srebro, złoto, platynę i inne luksusowe metale za pomocą ostrza nanosząc dowolny tekst, monogramy, wzory a nawet precyzyjnie odtworzonych obrazów ze zdjęć. Tak spersonalizowane zapalniczki, biżuteria czy szwajcarskie scyzoryki, pozostaną cennymi pamiątkami przechowywanymi przez całe życie. 

 

       

Poproś o BEZPŁATNY przewodnik po druku UV

Aby dowiedzieć się więcej o druku UV i jak przenieść swój istniejący biznes na nowy poziom, pobierz bezpłatną kopię naszego najnowszego przewodnika druku UV.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY PRZEWODNIK TUTAJ