Technologia Roland w zastosowaniach dla wędkarzy hobbystów

Użytkownicy Roland często tworzą fantastyczne produkty i czasem naprawdę jesteśmy zdumieni ich fantastycznymi pomysłami. Niedawno odkryliśmy firmę Gan Craft, która wykorzystuje ploter UV Roland z serii VersaUV LEF do drukowania niezwykle realistycznych przynęt na ryby.

Przynęty zostały zaprezentowane na targach wędkarskich w Osace w Japonii, a zwiedzający byli zaskoczeni, ich realistycznym wyglądem - choć niektórzy mogliby się zastanawiać nad ich nieco bardziej niż zwykle zaawansowanym technologicznie wyglądzie!

Japanese brand Gan Craft set up its LEF at a fishing show in Osaka

Dzięki ogromnej wszechstronności Roland VersaUV LEF, japońska firma Gan Craft mogła drukować grafikę bezpośrednio na przynętach w kształcie ryb wykorzystując atramenty CMYK z białym, a następnie nanosić realistyczne i wysoce szczegółowe tekstury, takie jak rybie łuski.

Przynęty o wielkości dłoni można drukować pojedynczo lub w partiach po kilkanaście sztuk naraz, wszystkie o niepowtarzalnym wzorze. Aby zaskoczyć i tym samym przyciągnąć klientów do swojej oferty, Gan Craft postanowił zaprezentować na targach w Osace swój ploter VersaUV LEF drukujący w trakcie imprezy przynęty na oczach licznie zgromadzonych klientów. 

Products like these plam sized lures can be printed one at a time or in batches using a jig 

Tablicowe plotery VersaUV LEF mogą szybko, precyzyjnie i bezpośrednio nanosić unikalne wzory na przedmioty i materiały o ogromnej różnorodności. W rzeczywistości fani wędkarstwa mogliby spersonalizować cały sprzęt: kołowrotki, wędki, pojemniki na przynęty, sygnalizatory brań, wagi, proce itd. Potrzebny do tego jest jedynie ulubiony wzór, tekst czy kolor każdego z wędkarzy.

Roland technology helps fishing brands reel in business featured hp image 

Inny członek z rodziny maszyn Roland to frezarka stołowa MDX-540, która jest wykorzystywana przez niektórych producentów sprzętu wędkarskiego do prototypowania przynęt w tym naturalnie i przez Gan Craft. Rolandowski system frezowania CNC jest idealny do małych produktów takich właśnie jak przynęty, umożliwia on na błyskawiczne wcielenie skomplikowanych pomysłów i projektów 3D w życie.

Sublimacyjne maszyny Roland z serii Texart mogą przynieść branży wędkarskiej całkiem ciekawe rozwiązania. Fani wędkowania mogą dowolnie spersonalizować swoje krzesła, parasole, kurtki czy podbieraki nanosząc odpowiednie kolory kamuflażu lub umieszczając przyciągające wzrok indywidualne spersonalizowane wzory.

The Roland VersaUV LEF can print onto almost anything but these arent real fish

Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć w akcji plotery UV LEF, sublimacyjne Texart lub frezarki MDX firmy Roland. Innowacyjne firmy na całym świecie wykorzystują te niesamowite systemy do tworzenia różnego rodzaju rzeczy dla przemysłu hobbistycznego jak i wielu innych profesjonalnych rynków.

Aby dowiedzieć się więcej o Gan Craft, odwiedź http://gancraft.com

 

       

Poproś o BEZPŁATNY przewodnik po druku UV

Aby dowiedzieć się więcej o druku UV i jak przenieść swój istniejący biznes na nowy poziom, pobierz bezpłatną kopię naszego najnowszego przewodnika druku UV.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY PRZEWODNIK TUTAJ