Trwały, elastyczny, modny: nadruk na skórze za pomocą Roland

Wytrzymała i wszechstronna skóra była używana od tysiącleci do produkcji odzieży, obuwia i mebli. Teraz dzięki tablicowym ploterom Roland VersaUV i elastycznym atramentom ECO-UV materiał ten został wprowadzony w kolorowy i personalizowany świat XXI wieku.
 
Technologia druku UV trwale łączy atrament z skórą przyjmując jej naturalną teksturę i trwałość. Grafika nie pęka i nie łuszczy się pozwalając eksperymentować z kolorami, tekstem czy korporacyjnymi oznaczeniami. W ten sposób zapewnia klientom wejście na lukratywne i luksusowe rynki zbytu.
 
Oto kilka pomysłów w jaki sposób bezpośredni druk na skórze może stać się częścią twojej działalności oraz kilka wskazówek na temat idealnego wyposażenia przyszłej drukarni.

Wskocz w rynek obuwniczy: Druk na skórzanych butach 

Najlepsze buty to te, które idealnie pasują do właściciela – dotyczy to także jego osobowości! Tablicowe plotery Roland VersaUV mogą nanosić niestandardowe grafiki, logo i tekst bezpośrednio na skórzane buty dla dużych i małych. 

Nanieś imiona, aby spersonalizować skórzane obuwie.

Unikalne wzory drukowane bezpośrednio na skórzanych butach.

Skórzane meble z oryginalnym nadrukiem

Skóra jest luksusowym materiałem tapicerskim, ale po wydrukowaniu biznesowego brandingu tym bardziej może dodać prestiżu biurowym wnętrzom. Spróbuj wydrukować niestandardowe projekty lub monogramy na elementach skórzanych, aby podkreślić wysoki status swoich klientów. 

Skórzane meble idealnie nadają się do brandingu 

Personalizacja skórzanych torebek

Modne kobiety zawsze pragną się wyróżniać i często pożądają torebek z najnowszych kolekcji w sezonie, a już z pewnością nie chciałyby się pokazać w tym co już wszyscy mają. Ploterem VersaUV możesz stworzyć dla nich całkowicie spersonalizowane skórzane torebki z dowolnym nadrukiem według najnowszych trendów mody, możesz też pomóc producentom, którzy szybko i łatwo wykorzystają technologię Roland do tworzenia prototypów i próbnych serii.

Wydrukuj wzory bezpośrednio na skórze, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju torebkę.

Projektuj torby i torebki 

Trwałe wspomnienia: drukowane skórzane prezenty i pamiątki

Małe skórzane przedmioty takie jak portmonetki, kosmetyczki, etui na telefony, portfele i breloczki, są idealnymi prezentami i pamiątkami - zwłaszcza te z unikalną grafiką wydrukowaną bezpośrednio na skórze za pomocą VersaUV.

Niestandardowe skórzane przedmioty są trwałymi pamiątkami.

Skórzana torebka z nadrukiem na zamówienie stanowi idealny prezent.

Sztuczna skóra, prawdziwy styl

Oprócz prawdziwej skóry, plotery Roland VersaUV mogą drukować bezpośrednio na materiałach syntetycznych takich jak skóra ekologiczna. Wejdź na nowe, artystyczne rynki dzięki szerokiej gamie produktów, takich jak te poniższe akcesoria.

Pasek do zegarka ze sztucznej skóry z niestandardowym wzorem dodaje osobistego charakteru.

Twórz artystyczne projekty i grafiki dla artystów. 

Twoi klienci pokochają luksusowy wygląd niestandardowych akcesoriów i artykułów gospodarstwa domowego ze stylowej skóry. Na pewno spodoba ci się proces tworzenia, dzięki łatwym w użyciu, wszechstronnym stołowym i wielkoformatowym ploterom Roland VersaUV. Odkryj, jak jeszcze bardziej podnieść wartość wyrobów z luksusowej skóry.

 

        UV Guide

Poproś o BEZPŁATNY przewodnik po druku UV

Aby dowiedzieć się więcej o druku UV i jak przenieść swój istniejący biznes na nowy poziom, pobierz bezpłatną kopię naszego najnowszego przewodnika druku UV.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY PRZEWODNIK TUTAJ