Sześć maszyn Roland zmienia firmę US Press w uniwersalny zakład drukarski.

Połączenie bezpośredniego drukowania na podłożu, wykończeń dotykowych oraz szerokiej gamie kompatybilnych materiałów pomogło amerykańskiemu zakładowi drukarskiemu  US Press  w jeszcze większym wzbogaceniu oferty dla klientów.

Po dziesięcioleciach pracy w branży druku komercyjnego założyciele firmy US Press, Kent i Dawn Buescher, postanowili przejść z technologii w 100% offsetowej do druku prawie w 60% cyfrowego, wybierając cztery urządzenia Roland SOLJET Pro 4 XF-640 i dwa stołowe plotery płaskie  VersaUV LEF-30.

Dodanie tych systemów oznacza, że firma US Press z siedzibą w Valdosta w stanie Georgia oferuje obecnie nowe usługi, takie jak plakaty, banery, szyldy i ekspozycje okienne, a także drukuje broszury, katalogi i ulotki w pełnym kolorze.

„Nasze plotery Roland pracuj przez cały dzień, stanowią kręgosłup naszej produkcji”, mówi Buescher. „Oferujemy te produkty naszej bazie klientów i przynosi to dodatkowe zyski”.

Ale Buescherowie nie poprzestali na tym. Plotery Roland VersaUV LEF-300 mogą drukować bezpośrednio na płaskich i trójwymiarowych produktach promocyjnych. Wprowadzili tę usługę w odpowiedzi na potrzeby klientów. Długopisy, futerały na smartfony, breloczki, parasole, torby, czapki, butelki z wodą i kubki - wszystko to można łatwo spersonalizować.

Nawet prototypy i druki bardziej nietypowych produktów promocyjnych, takich jak piłki golfowe, podstawki pod napoje i pudełka na herbatniki trafiają do klientów firmy US Press.

Są to elementy dotykowe – idealne dopasowanie do atramentu Roland ECO-UV, który może wytwarzać imitacje tłoczenia i tekstury 3D razem z atramentem białym i lakierem.

„Nasi klienci uwielbiają te wyniki”, komentuje Buescher. „Dzięki lakierowi druk naprawdę się wyróżnia”.

Firma ze stanu Georgia oferuje obecnie rozwiązania marketingowe dla ponad 25 000 firm poszukujących czegoś wyjątkowego, od startupów po najlepsze marki krajowe.

Jeśli myślisz o przejściu na druk cyfrowy, Roland DG ułatwi to zadanie. Ploter stołowy UV  VersaUV LEF-300  jest bardzo popularnym produktem dzięki możliwości drukowania bezpośrednio na ogromnej gamie podłoży o wysokości do 100 mm.

Obecni klienci VersaUV LEF cały czas odkrywają nowe, lukratywne zastosowania, a ci, którzy widzą je w działaniu, mogą natychmiast dostrzec ich potencjał zarobku. Chcesz się dowiedzieć, jak możesz pobudzić swój biznes? Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatną demonstrację już dziś. 

Poznaj US Press

Internet: https://www.uspress.com/

Facebook:  https://www.facebook.com/uspressteam