‘Say it with Soap’ personalizuje czas kąpieli.

Mydło z przekazem – to właśnie robimy. Nazywamy je mydłem z wiadomością”, wyjaśnia Françoise Descheemaeker. Jej firma, ‘Say it with Soap’, ma siedzibę w Jabbeke w Belgii i jest uważana za pierwszą firmę w krajach Beneluksu, która oferuje tę kreatywną usługę.

Wraz z mężem, Pierre’em Marécaux, prowadzi sklep z pamiątkowymi mydłami ze spersonalizowanymi wiadomościami takimi jak „Kocham cię” i „Jesteś najsłodsza” dla turystów na belgijskim wybrzeżu, ale oferuje swoje usługi również klientom z dala od Belgii. Produkty firmy ‘Say it with Soap’ można znaleźć w Alzacji we wschodniej Francji, w sklepach dla turystów w Szkocji, a nawet na imprezach rodzinnych, takich jak wesela.

Do tworzenia tych mydeł z wiadomością Françoise wykorzystuje cyfrowy ploter grawerujący Roland EGX-350. Po wybraniu idealnej czcionki dla każdej wiadomości graweruje pieczęć do tłoczenia z pleksiglasu, która następnie służy do tłoczenia mydła, gdy jest jeszcze gorące i plastyczne.

Zdaniem Françoise Roland EGX-350 daje o wiele więcej swobody przy jednoczesnej redukcji kosztów.

„W przeszłości zwracaliśmy się do producenta mydła lub innych firm o zrobienie pieczęci, ale było to kosztowne i bardzo ograniczone pod względem kreatywności. Próbowanie różnych możliwości było trudne. Teraz możemy eksperymentować i tworzyć próbki dla naszych klientów.

„Czcionka jest bardzo ważna dla wiadomości. Określona czcionka działa lepiej na kostce mydła niż druga. Oprogramowanie Roland EngraveStudio zainstalowane w urządzeniu jest bardzo łatwe w obsłudze i zawiera wiele różnych czcionek, co pozwala nam zobaczyć, co wypadnie najlepiej na kostce mydła, a następnie szybko wyprodukować krótkie serie”.

‘Say it with Soap’ może nawet wytwarzać produkty na tyle szybko, aby sprostać trendom, takim jak „Żyje się tylko raz”, czy „Je suis Charlie”. Możliwe są serie wynoszące nawet 20 kostek mydła, dlatego mydła z wiadomością są idealne na prezenty ślubne i upominki.

Poznaj ‘Say it with Soap’:

· Facebook 

Co można stworzyć przy pomocy łatwego w obsłudze urządzenia do grawerowania? Dowiedz się więcej o niesamowitych wzorach 2D i 3D, jakie możesz wykonać za pomocą popularnego plotera grawerującego Roland EGX-350.

Jeśli ci się to spodobało, może Ci się również spodobać:

– Watson’s Engraving & Signage 

soap_personalisation_5_0.jpg

‘Say it with Soap’ oferuje znakomite prezenty świąteczne

 

soap_personalisation_6_1.jpg

Ploter Roland EGX-350 zawiera oprogramowanie z szerokim wyborem czcionek.