ZWIĘKSZ ZYSKI – 10 nowych pomysłów na zastosowanie urządzeń do druku i cięcia!

SZABLONY
Funkcja cięcia na urządzeniu drukująco-tnącym Roland może być wykorzystywana do wycinania sztywnego PVC, samoprzylepnego winylu i gumy, aby tworzyć szablony o każdym kształcie i formie, jakie tylko można sobie wyobrazić. Mogą być one wykorzystywane do wielu indywidualnych zastosowań, takich jak piaskowanie i trawienie kwasem na materiałach takich jak kamień lub szkło.

TABLICZKI I IDENTYFIKATORY

Twórz profesjonalne tabliczki i identyfikatory do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Nakładanie zadrukowanego i wyciętego winylu na spodnią stronę akrylu może szybko i łatwo stworzyć atrakcyjne i trwałe tabliczki z nazwiskami do biura i domu.

PUNKT HANDLOWY
Instalacje w punktach sprzedaży mogą obejmować ściany za ladami sklepowymi, oznakowanie nad regałami, „woblery”, reklamy na ladach sklepowych, banery zwijane, grafikę podłogową lub okienną, szyldy wiszące, szyldy podświetlane lub indywidualnie dopasowane instalacje wolnostojące. Czy to w punktach sprzedaży detalicznej, czy w centrach handlowych, na wystawach czy w tymczasowych punktach sprzedaży, grafika w punktach zakupu jest na ogół często wymieniana w miarę jak firmy aktualizują swoje przesłania promocyjne i reklamowe.

GRAFIKA OKIENNA
Wszędzie tam, gdzie jest okno, istnieje możliwość wykonania grafiki okiennej. Zwykle montowana w witrynach sklepowych, w biurach, na szybach pojazdów lub w miejscach publicznych, takich jak lotniska, szpitale lub szkoły, a także w obiektach rozrywkowych, takich jak kina lub restauracje. Służy ona do celów promocyjnych lub do stworzenia estetycznego wzornictwa. Coraz bardziej popularnym zastosowaniem jest stosowanie materiałów jednokierunkowych, dzięki którym osoby na zewnątrz widzą grafikę, ale osoby wewnątrz jej nie widzą. Materiały jednokierunkowe są często używane w autobusach lub w obiektach rozrywkowych.

PRZYCIEMNIANIE OKIEN I FOLIA ZACIEMNIAJĄCA
Dzięki funkcji wycinania na urządzeniu drukująco-tnącym Roland można wycinać folie przyciemniające szyby pojazdów, stosowane w celu zwiększenia prywatności lub ograniczenia naświetlenia przez słońce.

KRÓTKIE SERIE OPAKOWAŃ/OPAKOWANIA NA ZAMÓWIENIE
Jeśli chcesz tworzyć krótkie serie opakowań luksusowych lub robionych na zamówienie, nasza technologia druku UV i cięcia umożliwia drukowanie na szerokiej gamie sztywnych i elastycznych materiałów. Twórz niezrównane efekty specjalne, w tym luksusowe wykończenia dotykowe, przy użyciu połączenia przezroczystych i białych atramentów. Przekrocz oczekiwania klientów i zmaksymalizuj wpływy dzięki innowacyjnym i przyciągającym wzrok rozwiązaniom opakowaniowym.

GRAFIKA DLA MODELARZY
Personalizuj samochody sterowane radiowo, motocykle, samoloty i helikoptery lub nawet kontrolery dzięki technologii druku i cięcia. To popularne hobby pełne jest entuzjastów, którzy chcą dostosować swoje dzieła do własnych potrzeb.

SKÓRKI I OBUDOWY GADŻETÓW
Personalizuj całą gamę gadżetów, takich jak osłony telefonów komórkowych, tabletów lub laptopów, urządzenia do gier, klawiatury, słuchawki i piloty, drukując i tnąc etykiety do pożądanego kształtu oraz laminując je w zależności od potrzeb.

URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE
Personalizacja urządzeń elektrycznych, łącznie z całkowitym lub częściowym ofoliowaniem grafiką, lub dodanie grafiki samoprzylepnej jest niszowym, ale lukratywnym rynkiem. Możliwości obejmują dekorowanie lodówek, elektronicznych instrumentów muzycznych, szaf grających, automatów do gier, wzmacniaczy, telewizorów... możliwości jest bez liku.

INSTRUMENTY MUZYCZNE

personalizacja instrumentów muzycznych, sprzętu, słuchawek i gramofonów dla DJ-ów z nazwami zespołów, zdjęciami i tekstami promocyjnymi. Dzięki kompatybilnym foliom samoprzylepnym można dosłownie przekształcić dowolny instrument muzyczny, taki jak fortepian, perkusja, gitara, czy też spersonalizować pałeczki bębnowe i kostki.

9marca_1.png


Aby zdobyć więcej inspiracji dla świetnych zastosowań, możliwych na Twoim ploterze drukująco-tnącym, pobierz tutaj nasz przewodnik: dk.rolanddg.eu.