Roland DG Blog
Makieta 700×400

Odkrywanie VersaWorks 6

Co właściwie dzieje się w ploterze, gdy działa procesor RIP? Dowiedz się, jak nasze oprogramowanie VersaWorks 6 RIP ułatwia pracę.

Czytaj więcej

Makieta 700×400

Znajdź to, co Cię wyróżni

Prawie każda działająca dziś branża stoi w obliczu tego samego podstawowego problemu: jak sprawić, by nowe i istniejące produkty wyróżniały się na i tak już przepełnionej przestrzeni rynkowej? Jedną z odpowiedzi może znaleźć we „fioletowej krowie” Setha Godina. Wzywa on przedsiębiorstwa do ponownego zdefiniowania tego, co sprzedają, a nie jak to robią, tworząc naprawdę niezwykłe produkty, o których naprawdę warto mówić. I jest on przekonany, że można je znaleźć, niezależnie od branży, w której się działa.

Czytaj więcej

Makieta 700×400

4 sposoby promowania firmy drukarskiej, które pomagają budować bazę klientów

Jak możesz promować swoją firmę w trudnych czasach? Opowiadając swoją własną, niepowtarzalną historię. Zaprezentuj swoje ulubione poprzednie projekty. Podziel się swoją historią. Przedstaw swój zespół. Z dumą prezentuj technologię, której używasz. Dowiedz się więcej na naszym nowym blogu.

Czytaj więcej

Makieta 700×400

4 sposoby na dotrzymanie tempa nowym materiałom, klientom i pomysłom w branży szyldów

W naszej branży i ogólnie w biznesie zmiany następują przez cały czas. Jak być na bieżąco? Nasz nowy blog analizuje cztery sposoby bycia na bieżąco z trendami i rynkami, najnowszymi technologiami i tym, jak firmy takie jak Twoja na całym świecie radzą sobie w codziennej pracy.

Czytaj więcej