Roland DG Blog
Makieta 700×400

Znajdź to, co Cię wyróżni

Prawie każda działająca dziś branża stoi w obliczu tego samego podstawowego problemu: jak sprawić, by nowe i istniejące produkty wyróżniały się na i tak już przepełnionej przestrzeni rynkowej? Jedną z odpowiedzi może znaleźć we „fioletowej krowie” Setha Godina. Wzywa on przedsiębiorstwa do ponownego zdefiniowania tego, co sprzedają, a nie jak to robią, tworząc naprawdę niezwykłe produkty, o których naprawdę warto mówić. I jest on przekonany, że można je znaleźć, niezależnie od branży, w której się działa.

Czytaj więcej

Makieta 700×400

4 sposoby promowania firmy drukarskiej, które pomagają budować bazę klientów

Jak możesz promować swoją firmę w trudnych czasach? Opowiadając swoją własną, niepowtarzalną historię. Zaprezentuj swoje ulubione poprzednie projekty. Podziel się swoją historią. Przedstaw swój zespół. Z dumą prezentuj technologię, której używasz. Dowiedz się więcej na naszym nowym blogu.

Czytaj więcej

Makieta 700×400

4 sposoby na dotrzymanie tempa nowym materiałom, klientom i pomysłom w branży szyldów

W naszej branży i ogólnie w biznesie zmiany następują przez cały czas. Jak być na bieżąco? Nasz nowy blog analizuje cztery sposoby bycia na bieżąco z trendami i rynkami, najnowszymi technologiami i tym, jak firmy takie jak Twoja na całym świecie radzą sobie w codziennej pracy.

Czytaj więcej

700x400 Dummy

Trwały, elastyczny, modny: nadruk na skórze za pomocą Roland

Skóra zawsze była cennym materiałem. Użyta do produkcji wysokiej klasy odzieży i artykułów dekoracyjnych staje się jeszcze cenniejsza, zastanów się jak bardzo jej wartość jeszcze wzrośnie gdy poddasz jej personalizacji nadrukowując logo, ciekawe wzory, grafiki lub tekst. Poniższe przykłady personalizacji przedstawiają wiele wyrobów skórzanych, na których można bezpośrednio drukować przy użyciu ploterów VersaUV.

Czytaj więcej