Druk atramentem metalicznym

Niech twoja grafika zabłyśnie dzięki drukowi atramentem metalicznym

Dodawaj luksusowe i błyskotliwe odcienie złote, srebrne, brązowe i perłowe do grafiki za pomocą rozwiązań do drukowania atramentem metalicznym ECO-SOL MAX. Opracowane z myślą o wybranych ploterach atramentowych i ploterach drukująco-tnących Roland DG, atramenty metaliczne nadają elegancki i wyrafinowany wygląd szyldom, etykietom, naklejkom, ekspozycjom, grafice pojazdowej, a nawet dekorowanym ubraniom.

Opłacalne zastosowania atramentu metalicznego

Atrament metaliczny jest popularnym dodatkiem graficznym, którego klienci często wymagają, zwłaszcza po obejrzeniu go w druku. Dostawcy szyldów i grafiki mogą pobierać średnio o 30% wyższe opłaty za wysokiej jakości grafikę metaliczną. Atrament metaliczny jest szczególnie skuteczny w przypadku następujących zastosowań:

kaseta srebrnego atramentu metalicznego eco-sol max
kaseta srebrnego atramentu metalicznego eco-sol max

Certyfikat GREENGUARD GOLD

Srebrny atrament metaliczny ECO-SOL MAX posiada certyfikat GREENGUARD Gold na dowód zgodności z surowymi normami środowiskowymi. Jest praktycznie bezwonny, nie wymaga specjalnych urządzeń wentylacyjnych i środowiskowych.

Zbadaj możliwości kolorów metalicznych

Biblioteka kolorów metalicznych Roland zawiera ponad 512 kombinacji metalicznych do nieograniczonej personalizacji kolorów. Ponadto użytkownicy mogą tworzyć własne kolory i efekty metaliczne dzięki:

Urządzenia firmy Roland z opcjami atramentów metalicznych