Drukowanie szyldów

Prosta produkcja szyldów

Od prostych oznakowań bezpieczeństwa do szerokoformatowych szyldów zewnętrznych – firma Roland DG posiada doskonałe plotery drukujące szyldy dostosowane do Twoich potrzeb. Firma Roland DG szczyci się tytułem lidera sprzedaży wielkoformatowych ploterów atramentowych do druku trwałego i od ponad 30 lat wprowadza innowacje na rynku grafiki i produktów pokrewnych. Jeżeli potrzebujesz maszyny do produkcji wydruków winylowych, szyldów okiennych, grawerowanych wzorów lub kolorowych stojaków na opakowania, firma Roland DG oferuje Ci wszechstronne, niezawodne i ekonomiczne urządzenia, które wprowadzą druk szyldów i produkcję na nowy poziom.

Produkcja szyldów szyldy wycinane z winylu

Szyldy wycinane z winylu

Cięcie konturowe szeregu materiałów, w tym szablonów do malowania, folii okiennych, tkanin o splocie skośnym, materiałów termotransferowych i szablonów do piaskowania. Firma Roland DG słynie z technologii cięcia i nie ma lepszej maszyny do cięcia winylu po obrysie do tworzenia szyldów z metalu, drewna i akrylu, przyciemnień okien, etykiet, szablonów i ozdób karoserii. Wybierz z szerokiego asortymentu biurkowych i wielkoformatowych ploterów tnących do winylu, które oferują wszechstronne rozwiązania w przystępnych cenach.
Produkcja szyldów szyldy wycinane z winylu
Produkcja szyldów banery wielkoformatowe
Produkcja szyldów banery wielkoformatowe

Banery, stojaki na opakowania i tymczasowe szyldy

Stwórz wielkoformatowe banery, stojaki na opakowania, szyldy targowe i inne szyldy miękkie z ploterami sublimacyjnymi oraz nagradzanymi atramentowymi ploterami drukującymi oraz drukująco-tnącymi. Dzięki technologii firmy Roland DG użytkownicy mogą tworzyć znaki i banery pełne żywych i spójnych barw, płynnych gradacji i ostrych szczegółów.
Produkcja szyldów szyldy drewniane
Produkcja szyldów szyldy drewniane

Szyldy drewniane i metalowe opcje

Drukuj bezpośrednio na wstępnie wytworzonych i wyprodukowanych materiałach drewnianych i znakach za pomocą ploterów z płaskim stołem VersaUV LEF-300 i VersaUV LEJ. Firma Roland oferuje również plotery sublimacyjne pozwalające na termotransfer na podłoża z metalu i atramentowe plotery drukujące i drukująco-tnące do tworzenia grafiki w pełnej kolorystyce, do nanoszenia na drewno i metal.
szyldy z atramentami o efektach specjalnych

Unikatowe szyldy dzięki atramentom o efektach specjalnych

Plotery z płaskim stołem  VersaUV LEF-300 i VersaUV LEJ firmy Roland DG mogą przeprowadzać symulacje wytłaczania i tekstur 3D z lakierem UV, nadając drewnu, akrylowi i innym materiałom unikalny, modny wygląd. Duży wybór tuszy do wielko formatowych ploterów atramentowych firmy Roland obejmuje setki odcieni opalizujących i metalicznych, niezbędnych do osiągnięcia niezwykłego efektu metalicznego wykończenia.
szyldy z atramentami o efektach specjalnych
szyldy podświetlane
szyldy podświetlane

Szyldy podświetlane

Najnowsza seria TrueVIS VG wraz z innymi szerokoformatowymi ploterami atramentowymi firmy Roland DG umożliwia drukowanie oszałamiających obrazów na foliach do szyldów podświetlanych i wystaw. Podświetlane szyldy wyróżniają się dzięki wyjątkowej jakości obrazu i wzbogacają wygląd szyldów sklepowych i targowych, stojaków itp.