Rozwiązania edukacyjne STEM

Pomóż dzisiejszym uczniom stać się liderami jutra.

Daj uczniom możliwość projektowania i produkcji prototypów 3D, znaków, opakowań, odzieży i innych elementów dzięki urządzeniom, które można używać w klasach lub fab labach. Dzięki wiodącej technologii firmy Roland uczniowie są lepiej przygotowani do rozpoczęcia kariery w branży nauk ścisłych, techniki, inżynierii, sztuki i matematyki.

Dostawcy sprzętu edukacyjnego firmy Roland wspierają programy STEM zawierające instrukcje dla użytkowników i gotowe do nauczania projekty, które ułatwiają nauczycielom rozpoczęcie pracy z uczniami.

Obszerny zbiór urządzeń z dołączonym oprogramowaniem i wsparciem.

Wszystkie nasze urządzenia są wyposażone w pakiety oprogramowania produkcyjnego, które płynnie współpracują z naszymi maszynami i są stworzone z myślą zarówno o początkujących, jak i profesjonalistach. Zapewniamy również, że Twoje urządzenie zawsze produkuje i wspiera kształcenie uczniów z rozszerzonym zakresem gwarancji i absolutnie najlepszym wsparciem w branży.

SERIA LEF

Plotery UV z płaskim stołem z serii LEF oferują studentom niezliczone możliwości personalizacji i drukowania. Umożliwiają bezpośrednie drukowanie na szerokiej gamie materiałów, takich jak metal, szkło, drewno i płótno. Atrament biały i lakier pozwalają osiągnąć efekt wytłoczonego wykończenia.

Plotery drukujące i tnące

Plotery drukujące i tnące firmy Roland DG to urządzenia o rzeczywistym zastosowaniu, umożliwiające studentom wykonanie prawdziwych projektów. Od dedykowanych ploterów tnących do winylu do szyldów i odzieży, do szerokiej gamy atramentowych ploterów drukująco-tnących do tworzenia unikalnej grafiki i doskonałych zdjęć – zawsze znajdziesz urządzenie firmy Roland DG dostosowane do Twoich potrzeb w zakresie prowadzonych zajęć praktycznych.