Zastosowania personalizacyjne

Ulepsz dzięki niestandardowym wydrukom i tłoczeniom

Czy to nagrody, biżuteria, ubrania, prezenty, czy etui na smartfony, firmowe gadżety, czy nawet butelka wina – nic tak nie cieszy jak opatrzenie ich własnym imieniem, inicjałami lub fotografią. Takie przedmioty stanowią dużą część rynku produktów promocyjnych. Ten rynek wart jest 20 miliardów GBP i ciągle rośnie w zawrotnym tempie dzięki nowym technologiom cyfrowym, które sprawiły, że tworzenie niestandardowych wydruków i grawerunków nigdy nie było tak proste.

Sterowana komputerowo technologia Roland DG pomoże Ci wejść na ten dochodowy rynek. Plotery drukujące, grawerujące i drukarki uderzeniowe firmy Roland DG zapewniają wysoką jakość produktów przy niskich cenach, pozwalając Ci czerpać korzyści zarówno przy seriach małych, jak i wielkich. Dzięki urządzeniom Roland DG możesz w prosty i szybki sposób wzbogacić produkty o różnorodnych powierzchniach o dedykacje, logo, grafiki oraz obrazki i zamienić zwykły przedmiot w jedyny w swoim rodzaju upominek, który pokochają Twoi klienci.

personalizowany druk bezpośredni UV na upominkach i akcesoriach
personalizowany druk bezpośredni UV na upominkach i akcesoriach

Druk bezpośredni UV na upominkach i akcesoriach

Drukowanie bezpośrednie pozwoli Twojej firmie wyróżnić się na rynku unikalnymi, jedynymi w swoim rodzaju prezentami i akcesoriami. Plotery z płaskim przesuwnym stołem z serii VersaUV LEF, sprawiają, że tworzenie tych niestandardowych przedmiotów nigdy nie było tak proste. Przy użyciu szerokiej gamy atramentów ECO-UV firmy Roland DG, ploter LEF drukuje realistyczne grafiki, napisy i obrazki na praktycznie każdej powierzchni lub trójwymiarowym przedmiocie o grubości do 100 mm.

Użyj białego atramentu jako koloru dodatkowego na przezroczystych materiałach lub jako podkładu pod obrazkami CMYK, by wzbogacić gamę kolorów.  Lakieru można użyć, by wzbogacić grafikę o interesujące, wielowymiarowe efekty i wykończenia. Dzięki urządzeniu LEF możesz nanosić nadruki bezpośrednio na pamięci USB, długopisy, etui na smartfony, piłki golfowe, drewno, płytki akrylowe, a nawet laptopy.

personalizowane niestandardowe grafiki winylowe

Niestandardowe grafiki winylowe

Plotery tnące do winylu oraz plotery drukująco-tnące firmy Roland DG idealnie nadają się do biur, szkół i sklepów. Dzięki nim łatwo jest tworzyć naklejki, etykiety, szyldy, stojaki na opakowania oraz grafikę naprasowywaną na koszulki.

personalizowane niestandardowe grafiki winylowe
Personalizowane grawerowane nagrody
Personalizowane grawerowane nagrody

Grawerowane nagrody

Biurkowy ploter grawerujący EGX-30A to jedno z najtańszych w użytkowaniu skomputeryzowanych rozwiązań grawerujących. Idealnie nadaje się do produkcji identyfikatorów, szyldów, nagród, personalizowanych prezentów oraz artykułów promocyjnych i odzieży dekorowanej termodżetem. Napędzany przez silnik bezszczotkowy prądu stałego pracujący przy 20.000 obr/min, biurkowy ploter grawerujący EGX-350 w szybki i łatwy sposób graweruje piękne teksty oraz grafiki do niestandardowych szablonów dekoracji termodżetem do odzieży oraz nagród, szyldów i prezentów.

Personalizowane nagrody w pełnym kolorze

Kolorowe nagrody

Nic tak nie przyciąga uwagi jak kolor. Aby stworzyć naprawdę wyjątkowe nagrody, możesz drukować w lustrzanym odbiciu i wycinać grafiki przy użyciu urządzeń Roland DG z serii VersaCAMM i ploterów drukująco-tnących VersaStudio, wybierając opcję białego lub metalicznego atramentu. Dodaj swoje grafiki z tyłu grawerowanych akrylowych nagród by osiągnąć zdumiewający efekt 3D. Użyj plotera UV-LED LEF-12i o płaskim, przesuwnym stole , by drukować grafiki bezpośrednio na powierzchni serii przedmiotów, a następnie wygraweruj wykończenia ploterem grawerującym EGX, by nadać niezwykłą głębię pełnobarwnym nagrodom.

Personalizowane nagrody w pełnym kolorze
personalizowane drukowanie impaktowe upominków i akcesoriów
personalizowane drukowanie impaktowe upominków i akcesoriów

Drukowanie impaktowe upominków i akcesoriów

Impaktowy ploter grawerujący MPX-95 firmy Roland DG jest idealnym rozwiązaniem dla sprzedawców, którzy chcą urozmaicić swoją ofertę prezentów oraz akcesoriów metalowych i akrylowych – takich jak pamiątki, tabliczki, zawieszki i wisiorki – przez ozdobienie ich małymi nadrukami, fotografiami, logo i grafikami. Poręczny i łatwy w obsłudze MPX-95 może drukować bez żadnych pozostałości na płaskich oraz zakrzywionych powierzchniach, przez co idealnie nadaje się użytku w handlu detalicznym.

personalizowana dekoracja temodżetem

Dekoracje z termodżetu

Personalizuj odzież i akcesoria z serią ploterów grawerujących EGX firmy Roland DG, które idealnie nadają się do tworzenia szablonów do zdobienia odzieży termodżetem. Oprogramowanie R-Wear Studio firmy Roland jest bezpłatnie dołączane do modeli serii EGX 350 oraz Pro. Dzięki niemu ulepszenie jeansów, T-shirtów, czapek oraz torebek jest szybkie i proste.

personalizowana dekoracja temodżetem
personalizowane wycinane cyfrowo grafiki nakładane termicznie
personalizowane wycinane cyfrowo grafiki nakładane termicznie

Nakładana termicznie, wycinana cyfrowo grafika

Biurkowy ploter tnący CAMM-1 GS-24 firmy Roland jest doskonałym narzędziem do cięcia różnych trwałych materiałów termotransferowych. Dzięki GS-24 możesz personalizować czapki, torby sportowe i kurtki przy użyciu materiałów flokowanych, odbijających, neonowych, brokatowych i o skośnym splocie. Ten biurkowy ploter tnący jest wyposażony w funkcję wygładzania krzywych umożliwiającą precyzyjne wycinanie drobnych detali nawet przy wysokich prędkościach, co sprawia, że grafiki powstają szybko i wyglądają profesjonalnie.