Rozwiązania dla odzieży spersonalizowanej

Urządzenia do personalizowanych nadruków na koszulkach i odzieży

Firma Roland DG oferuje wiele rozwiązań, do których należą wielkoformatowe plotery do druku na odzieży i koszulkach, a także mniejsze urządzenia wielkości biurkowej Wybierz spośród szerokiej gamy ploterów termosublimacyjnych do wysokowydajnej produkcji odzieży sportowej i innej oraz podstawowych wersji urządzeń do szybkiej personalizacji czapek, bluz drużynowych, torebek itp. Niezależnie od tego, czy szukasz małego i niedrogiego urządzenia, czy planujesz uruchomić własny warsztat personalizacji odzieży, firma Roland DG ma rozwiązanie dostosowane do twoich potrzeb.

Zastosowania dla odzieży

Drukowanie na T-shirtach i odzieży

Twórz pełnobarwną grafikę na koszulki dzięki technologii termosublimacji oraz druku i cięcia lub wykorzystuj urządzenia tnące Roland DG do flokowania, zdobienia tkanin o splocie skośnym, a nawet nanoszenia termodżetów.
Zastosowania dla odzieży
Zastosowania dla odzieży
Zastosowania dla odzieży

Czapki i nakrycia głowy

Dodaj żywe wzory i grafikę do czapek, opasek na głowę i czapek baseballowych lub twórz czapki z logo firmy, aby zarabiać na swojej działalności
Zastosowania dla odzieży

Torebki i dodatki

Od worków i plecaków na sznurki po modne torebki i opaski na głowę zdobione termodżetem, firma Roland DG oferuje rozwiązania technologiczne dopasowane do twoich potrzeb dekoracyjnych.
Zastosowania dla odzieży
Zastosowania dla sportowej
Zastosowania dla sportowej

Odzież sportowa

Twórz grafikę na bluzy i akcesoria dla drużyny. Używaj techniki termosublimacyjnej, aby tworzyć koszulki dla kolarzy, piłkarzy i inne elementy na wytrzymałych tkaninach.