Naklejki i etykiety

Możesz nakleić je na laptop, kask sportowy czy okno samochodu – użycie naklejek to najlepszy i najwygodniejszy sposób na znakowanie projektów. Z ploterami drukującymi i drukująco-tnącymi firmy Roland DG, nie tylko możesz tworzyć własne naklejki z nadrukiem o dowolnych kształtach i rozmiarach, ale możesz także dodać laminat, lakier, metalik i inne unikalne efekty, aby stworzyć luksusowe i przynoszące dochody naklejki i etykiety.

Zastosowania naklejek

Kreuj rozpoznawalność marki dzięki naklejkom z logo

Naklejki to znakomite rozwiązanie dla zespołów muzycznych, mody, sztuki, mediów oraz promocji handlu. Dzięki nim możesz zabrać swoją markę gdziekolwiek, obklejać produkty i opakowania lub rozdawać jako artykuły promocyjne. Urządzenia Roland DG pozwolą Ci na wytworzenie zapadających w pamięć i przyciągających uwagę naklejek z logo w żywych kolorach na przezroczystym lub białym winylu i foliach.
Zastosowania naklejek
Zastosowania naklejek
Zastosowania naklejek

Naklejki na samochody i zderzaki

Drukuj tysiące naklejek na samochody i zderzaki ploterami Roland DG. Umieść przekaz, logo drużyny sportowej i inne niestandardowe projekty na naklejkach przeznaczonych do sprzedaży lub szerzenia informacji o organizacjach non-profit.

Zastosowania naklejek
Zastosowania naklejek

Proste w wykonaniu, wycinane etykiety i naklejki

Wytwarzaj etykiety na butelki, produkty rzemieślnicze oraz na pudełka i opakowania dzięki ploterom firmy Roland DG. Użyj naszych ploterów drukująco-tnących do łatwego wykrawania i twórz oryginalne etykiety w dowolnych kształtach i rozmiarach.