Grafika artystyczna i dekoracje

Rozwiązania do drukowania grafiki artystycznej i tkanin

Firma Roland zrewolucjonizowała rynek reprodukcji grafiki artystycznej dzięki technologii atramentowej opracowanej w 1997 roku z zastosowaniem atramentu pigmentowego. Od tamtej pory artyści i twórcy wykorzystywali technologię DG Roland jako źródło najbardziej zaawansowanych i przystępnych cenowo rozwiązań w zakresie druku grafiki artystycznej i tkanin. Drukarki i plotery atramentowe, termosublimacyjne i UV firmy Roland tworzą znakomitej jakości kolory i obrazy.

Sztuka na płótnie

Przekształć swoją sztukę i sztukę cyfrową w godne galerii reprodukcje dzięki technologii druku Roland DG, mając pewność, że będzie ona tak samo wyrazista i jasna, jak oryginalne dzieło. Drukuj projekty bezpośrednio na płótnie dzięki serii zaawansowanych urządzeń atramentowych Roland DG, do których należą plotery drukująco-tnące z serii TrueVIS VG. Jeżeli chodzi o rozwiązania biurkowe, firma Roland oferuje również biurkowy ploter drukująco-tnący VersaStudio BN-20, idealny do mniejszych reprodukcji i druku plakatów.

rozwiązania go grafiki artystycznej
rozwiązania go grafiki artystycznej

Fotografia artystyczna

Technologia Roland DG daje fotografom i projektantom optymalne rezultaty podczas przenoszenia obrazów na szeroki zakres płócien, papierów i innych nośników drukowanych. Urządzenia Roland DG posiadają zaawansowaną głowicę drukującą i technologie atramentów przyjaznych dla środowiska naturalnego, które zapewniają wyraziste wydruki, wiernie oddające złożone fotografie. Opcje atramentowe Roland DG obejmują urządzenie VersaEXPRESS RF-640, które tworzy fotorealistyczne obrazy z rozdzielczością 1440 dpi i inne urządzenia wielkoformatowe z wieloma konfiguracjami atramentów do płynnych przejść tonalnych i szczegółowych kolorów.
grafika artystyczna

Bezpośredni druk na drewnie, płótnie itp.

Dzięki VersaUV LEF-300, i innych urządzeń płaskich z serii VersaUV, użytkownicy mogą drukować bezpośrednio na wstępnie przygotowanych płótnach, drewnianych szyldach i innych płaskich materiałach, a także na elementach rzeźbionych i setkach innych trójwymiarowych przedmiotów. Jeżeli chodzi o zdobienie futerałów smartfonów, upominków, elektroniki i innych popularnych produktów, nie ma lepszych technologii, aby otworzyć własny punkt personalizacji przedmiotów.
grafika artystyczna
druk na tkaninach
druk na tkaninach

Druk na tkaninach

Technologia termosublimacyjna Roland DG wytwarza druki termotransferowe do nanoszenia na tkaniny, artykuły modowe, dekoracje wnętrz itp. Urządzenia Texart RT-640 i XT-640 firmy Roland DG umożliwiają użytkownikom wytwarzanie błyskotliwych wzorów, grafiki artystycznej i obrazów do przenoszenia na szeroką gamę tkanin poliestrowych. Atramenty i urządzenia termosublimacyjne Roland DG tworzą intensywne, bogate kolory, dzięki czemu doskonale nadają się do wielu zastosowań dekoracyjnych.
grafika ścienna

Murale i grafika wielkoformatowa

Twórz murale i grafikę ścienną do eksponowania w hotelach, punktach sprzedaży detalicznej i innych miejscach dzięki rozwiązaniom Roland DG w zakresie grafiki artystycznej. Miej pewność, że twoja duża i śmiała grafika będzie się prezentować w dynamicznych kolorach dzięki technologii, która została opracowana, aby zapewnić płynne przejścia tonalne i wyrazisty obraz. Maszyny Roland DG są szybkie i efektywne w produkcji dużych druków i wyposażone w oprogramowanie VersaWorks Dual , które sprawia, że zarządzanie wielkoformatowymi zadaniami i ich drukowanie jest niezwykle proste.