Rozwiązania do druku sublimacyjnego

Rozwiązania do druku sublimacyjnego

Roland DG eliminuje trudności spotykane przy druku sublimacyjnym dzięki genialnym i mocnym urządzeniom Texart do wytwarzania miękkich szyldów, przedmiotów na wystawy, dekoracji, towarów i wielu innych. Technologia sublimacji firmy Roland DG to przede wszystkim wszechstronność, która umożliwia modyfikowanie produktów, szyldów, nadruków na tekstyliach i działanie w innych dochodowych branżach.

druk sublimacyjny na szyldzie miękkim

Szyld miękki

Stwórz sublimacyjne nadruki na flagach z tkaniny poliestrowej, banerach i tekstyliach, zachowując naturalną fakturę i układ materiału. Lekkie i praktyczne szyldy miękkie są tanie w transporcie i łatwe do zawieszenia. To alternatywa dla tradycyjnych, ciężkich szyldów dla dostawców grafik i sklepów z szyldami. Dodatkowo, dzięki zaawansowanym atramentom Texart, użytkownicy mogą wytwarzać obrazy o fotograficznej jakości, z delikatnymi odcieniami skóry i niesamowicie żywymi kolorami, jak również z barwami fluorescencyjnymi.
druk sublimacyjny na szyldzie miękkim
druk sublimacyjny na odzieży sportowej
druk sublimacyjny na odzieży sportowej

Odzież sportowa

Plotery sublimacyjne Texart są stworzone specjalnie do personalizacji sportowych tkanin poliestrowych i odzieży. Jeśli masz firmę odzieżową lub chcesz ją otworzyć, nie znajdziesz lepszego urządzenia do drukowania grafiki na odzieży wyczynowej, modnych dodatkach, strojach drużynowych i profesjonalnej odzieży sportowej. Z nowymi atramentami fluorescencyjnymi Texart do urządzeń sublimacyjnych firmy Roland DG możesz dodać przebojowości swojej odzieży sportowej przez użycie jaskrawych kolorów.
druk sublimacyjny na dziełach sztuki i dekoracjach

Sztuka i dekoracje

Technologia sublimacyjna firmy Roland DG idealnie sprawdza się przy produkcji wielkich fototapet, pokryć ścian, grafiki artystycznej na płótnie i innych niestandardowych przedmiotów. Otwiera to możliwości umieszczenia grafik, wzorów, logo i projektów na różnorodnych materiałach dla projektantów wnętrz, producentów szyldów i twórców z branż kreatywnych. Dzięki zaawansowanym, ośmiokanałowym głowicom drukującym, które zawierają 180 dysz na kanał, sztuka i wykończenie dekoracyjne będą pełne płynnych gradacji, mocnych kolorów i ostrych szczegółów.
druk sublimacyjny na dziełach sztuki i dekoracjach
druk sublimacyjny na personalizowanych wyrobach odzieżowych
druk sublimacyjny na personalizowanych wyrobach odzieżowych

Personalizowana moda

Projektanci mody i dostawcy grafiki mogą tworzyć własne fasony i projektować odzież, wzory tkanin lub t-shirty z nadrukami firmowymi i odzież firmową. Plotery sublimacyjne firmy Roland DG dają Ci szeroki wybór tkanin i możliwości modyfikowania. Są idealnym rozwiązaniem produkcyjnym dla projektantów, artystów i twórców kreatywnych, którzy chcą produkować własną odzież firmową lub unikalne produkty modowe.
druk sublimacyjny na towarach

Towary

Druk sublimacyjny nie ogranicza się do tkanin i mody. Urządzenia Texart firmy Roland DG są idealne do nanoszenia grafiki na materiały promocyjne, gadżety i sprzęt sportowy. Nanoś logo i wzory na etui na smartfony, niestandardowe kafelki i setki innych produktów i stwórz swoją własną firmę zajmującą się personalizacją produktów.
druk sublimacyjny na towarach
druk sublimacyjny w modyfikowaniu dużych przedmiotów
druk sublimacyjny w modyfikowaniu dużych przedmiotów

Modyfikowanie wielkich przedmiotów

Od desek snowboardowych po maty samochodowe – użytkownicy mogą drukować grafikę w pełnej kolorystyce na dużych przedmiotach na ploterach sublimacyjnych Texart firmy Roland DG. Grafika sublimacyjna to prosty i tani sposób na personalizację produktów i tworzenie niepowtarzalnych elementów.
druk sublimacyjny na produktach Chromeluxe

ChromaLuxe® metal i drewno

Dzięki specjalnie powlekanym produktom ChromaLuxe®, drukujący sublimacyjnie można umieszczać zdjęcia i projekty na drewnie i metalach, zmieniając je w żywe promocje, stojaki na opakowania, blaty, dzieła sztuki i inne.
druk sublimacyjny na produktach Chromeluxe

Technologia sublimacyjna firmy Roland DG

Firma Roland DG oferuje dwa wyjątkowe plotery do druku sublimacyjnego.

Texart XT-640
Texart XT-640

Texart XT-640

W celu szybkiego drukowania dużych nakładów z podwójnymi głowicami drukującymi w układzie schodkowym zwiększającymi wydajność. Stworzony do ciągłej i bezproblemowej produkcji w długich cyklach drukowania, posiada automatyczne przełączanie atramentu i zaawansowane ustawienia atramentu.
Texart RT-640
Texart RT-640

Texart RT 640

Zaprojektowany tak, by zapewnić doskonałą jakość, wydajność i efekty dzięki łatwości obsługi, która zadowoli zarówno doświadczonych operatorów, jak i początkujących. Posiada zaawansowane ustawienia atramentu oraz najnowocześniejszą technologię kontroli druku.

Poradnik druku sublimacyjnego firmy Roland DG

Poradnik cyfrowego, atramentowego druku sublimacyjnego to wszechstronne źródło wiedzy, zapewniające zwięzły i inspirujący wgląd w ten szybko rozwijający się i ekscytujący rynek. Znakomita pozycja dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o sublimacji lub zacząć przygodę z tą branżą.