Drukowanie i grawerowanie nagród

Drukowanie i grawerowanie nagród

Firma Roland DG jako światowy lider w dziedzinie niezawodnych i opłacalnych urządzeń do grawerowania i drukowania oferuje pełną gamę ploterów grawerujących, drukarek impaktowych, ploterów sublimacyjnych i ploterów UV do nadruku bezpośredniego służących do profesjonalnej personalizacji trofeów i nagród.

Wiele zaawansowanych i precyzyjnych funkcji sprawia, że urządzenia do grawerowania serii EGX są wszechstronne i łatwe w obsłudze, dzięki czemu użytkownicy mogą otrzymywać wyjątkowo wyraźny tekst i grafikę, trójwymiarowe płaskorzeźby, a nawet ozdoby z termodżetu.

pełne koloru grafiki na nagrody
pełne koloru grafiki na nagrody

Nanieś pełne koloru grafiki na nagrody

Z ploterami z płaskim stołem serii VersaUV LEF, w tym LEF-200 i LEF-12i, możesz drukować barwną i przyciągającą wzrok grafikę bezpośrednio na nagrodach i innych przedmiotach o grubości do 100 mm. Połącz CMYK, biały atrament i lakier dla podniesienia walorów estetycznych i unikalnych efektów wielowymiarowych, takich jak wypukłe logo i wzory o różnych teksturach.

Seria LEF

druk impaktowy zdjęć

Nanieś obrazki na przedmioty

Za nieprawdopodobnie małą cenę wejścia, możesz podnieść wartość szerokiej gamy biżuterii i upominków zamieniając je w niezapominane pamiątki. Unikalny ploter impaktowy MPX firmy Roland w szybki i prosty sposób naniesie napisy, fotografie, logo i grafiki na akcesoria metalowe i akrylowe takie jak pamiątki, tabliczki, zawieszki i wisiorki.

druk impaktowy zdjęć