Drukowanie etykiet

Rozwiązania do druku etykiet

Zintegrowane plotery drukująco-tnące firmy Roland DG drukują pełnobarwne etykiety i wycinają je w kształty dekalkomanii w nieprzerwanym procesie, robiąc to szybko i precyzyjnie. Przechodź z drukowania banerów na drukowanie i przycinanie konturów etykiet lub naklejek w kilka minut dzięki wszechstronnej technologii. Jeśli szukasz efektywnych i niezawodnych rozwiązań w dziedzinie drukowania etykiet, nie szukaj urządzeń innych niż seria  TrueVIS VG , seria VersaUV LEC i innych podobnych urządzeń do tworzenia etykiet, dekalkomanii, membran i nie tylko.

prototypy opakowań
prototypy opakowań

Etykiety, dekalkomanie i prototypy opakowań

Twórz oryginalne etykiety opakowaniowe, prototypy opakowań, panele przełączników membranowych i krótkie serie etykiet za pomocą ploterów drukująco-tnących z  serii VersaUV LEC. Seria LEC umożliwia użytkownikom drukowanie, lakierowanie, zagniatanie i przycinanie konturów w jednym, prostym procesie roboczym. Umożliwia również korzystanie z atramentu białego i wyjątkowe efekty tekstur lakierowanych, jak np. imitacja skóry krokodyla, zapewniające dodatkową różnorodność i wartość. Zintegrowane wycinanie konturowe pozwala tworzyć niestandardową grafikę o właściwie każdej wielkości i kształcie.
etykiety metaliczne

Atrament metaliczny i biały ECO-SOL MAX

Użytkownicy Roland DG mogą dodawać efekty luksusu i oryginalności, drukując etykiety atramentami metalicznymi. Jako unikalna cecha wybranych urządzeń atramentowych Roland DG , atramenty metaliczne mogą być drukowane jako kolory dodatkowe tworząc żywy, srebrny tekst i grafikę lub w połączeniu z kolorami CMYK, tworząc całe spektrum złotych, brązowych i perłowych odcieni. Technologia ta pomaga w produkcji wysokiej jakości etykiet, naklejek i prototypów opakowań, które wyglądają niesamowicie i pozwalają oczekiwać wyższych cen. W wybranych urządzeniach atramentowych Roland DG można również stosować atrament biały do wykończeń specjalnych, etykiet lakierowanych i drukowania dekalkomanii.
etykiety metaliczne