Zastosowania w dziedzinie drukowania i cięcia

Aplikacja przy pomocy urządzeń drukująco-tnących

Od przeszło dwudziestu lat, Roland DG jest liderem rynku szyldów i grafik dzięki przełomowym, zintegrowanym maszynom drukująco-tnącym, które łączą najnowsze technologie drukowania z precyzyjnym wycinaniem po obrysie.

Wiele zastosowań, jedno genialne urządzenie

Plotery drukująco-tnące firmy Roland DG to maksymalna oszczędność czasu i energii – pozwalają na drukowanie i wycinanie za jednym razem, na jednym urządzeniu.

Najpopularniejsze zastosowania to:

Rodzina urządzeń drukująco-tnących firmy Roland DG

Od etapu wstępnego po produkcję, te oto urządzenia firmy Roland DG są gwarancją legendarnej niezawodności i jakości.

SOLJET PRO 4 XR-640
SOLJET PRO 4 XR-640

SOLJET PRO 4 XR-640

Zaprojektowany z myślą o produkcjach o wysokim nakładzie, SOLJET PRO 4 XR-640 posiada dwie głowice drukujące ułożone w linii w lustrzanej konfiguracji, co gwarantuje niezwykle wysoką jakość obrazu i szybkość druku do 160 m.kw./h.
Seria VersaUV LEC
Seria VersaUV LEC

Seria VersaUV LEC

Nagradzana seria VersaUV LEC zrewolucjonizowała protototypowanie opakowań i niskonakładową produkcję etykiet poprzez pozwolenie użytkownikom na składanie, wycinanie po obrysie i nałożenie lakieru w jednym cyklu pracy.

Seria TrueVIS VG
Seria TrueVIS VG

Seria TrueVIS VG

Cztery nowe głowice drukujące FlexFire™, atrament TrueVIS, inteligentna integracja urządzeń, ulepszona dokładność docisku i inne to początek nowej ery w branży drukująco-tnącej.

Seria TrueVIS SG

Dwie nowe głowice drukujące FlexFire™, atrament CMYK TrueVIS, mobilny panel sterujący z technologią Bluetooth i nowy, precyzyjny ploter tnący z ulepszoną dokładnością docisku – to tu zaczyna się przyszłość Twojej firmy.

Seria VersaCAMM VSi
Seria VersaCAMM VSi

Seria VersaCAMM VSi

Obsługa licznych formatów plików oraz prędkość drukowania dochodząca do 75 m²/h sprawiają, że seria VSi jest naszą najszybszą i najbardziej wszechstronną z linii VersaCAMM.

VersaStudio BN-20
VersaStudio BN-20

VersaStudio BN-20

Mieszczący się na biurku ploter drukująco-tnący BN-20 firmy Roland DG idealnie sprawdza się przy tworzeniu wyróżniających się nadruków na koszulki, plakaty, etykiety itp.