Druk komercyjny

Produkty firmy Roland DG do komercyjnych rozwiązań drukarskich

Wykorzystaj nowe rynki i stwórz opłacalne rozwiązanie dla szyldów, grafiki samochodowej, personalizacji produktów, odzieży i itp. dzięki technologii druku komercyjnego Roland DG. Do wyboru szeroka gama szerokoformatowych ploterów atramentowych, ploterów płaskich UV i urządzeń termosublimacyjnych, które wzbogacą możliwości produkcyjne.

Szyldy i banery

Twórz banery, plakaty, szyldy i inną grafikę szerokoformatową dzięki ploterom wielkoformatowym firmy Roland DG. Idealny punkt drukowania szyldów i banerów posiada urządzenia termosublimacyjne do tkanin i szyldów miękkich i atramentowe plotery drukująco-tnące, zapewniające maksymalną wszechstronność w dziedzinie materiałów i łatwości obsługi, bez względu na oczekiwania klientów.

Ekspozycje handlowe i wystawy

Urządzenia Roland DG są idealne do szybkiego tworzenia grafiki, gdy czas nagli, np. na wystawy i ekspozycje w punktach handlowych. Należą do nich urządzenia atramentowe, plotery do druku termosublimacyjnego iploter hybrydowy LEJ-640, który może drukować na materiałach płytowych o szerokości do 1625 mm i masie do 11 kg.

Plakaty i podświetlane tablice reklamowe

Szerokoformatowe plotery atramentowe Roland DG sprawdzają się z wysoką jakością na wielu powlekanych i niepowlekanych nośnikach, w tym papierach plakatowych i foliach przeznaczonych na przykuwające uwagę podświetlane tablice. Najnowsza technologia firmy Roland DG obejmujeplotery drukująco-tnące z serii TrueVIS VG do wysokonakładowej produkcji najwyższej jakości plakatów i grafiki.

Wycinane matrycowo etykiety, naklejki i dekalkomanie

Dzięki zintegrowanemu drukowaniu i wycinaniu konturowemu użytkownicy mogą w łatwy sposób produkować szyldy okienne, etykiety i naklejki. Technologia szerokoformatowych ploterów drukująco-tnących firmy Roland DG została opracowana z myślą o ciągłej, niezawodnej produkcji i jest idealnym rozwiązaniem do druku komercyjnego wielkoformatowych dekalkomanii i krótkich serii naklejek o praktycznie dowolnym kształcie i wielkości.

dekoracyjne kanapy

Dekoracje

Technologie druku atramentowego i UV firmy Roland DG zapewniają reprodukcje grafiki i fotografii o oszałamiającym poziomie detali i kolorów, zadowalającym artystów i projektantów wnętrz. Firma Roland DG ma w ofercie również serię urządzeń zaprojektowanych z myślą o druku termotransferowym na poliestrze, umożliwiających druk na tkaninach, wyposażeniu wnętrz, dekoracjach i okładzinach ściennych.
dekoracyjne kanapy
druk komercyjny – grafika pojazdowa

Grafiki pojazdowe

Dzięki technologii druku Roland DG użytkownicy mogą tworzyć pełną lub częściową grafikę samochodową, korzystając ze znakomitej wszechstronności obsługi materiałów i jakości druku. Urządzenia są szybkie, ich eksploatacja jest ekonomiczna, a system trzech grzałek zapewnia szybkie dosuszanie druku, nawet w trybie szybkiego druku i natychmiastowe przekazanie do wykończenia i montażu.

Firma Roland oferuje również kursy Akademii Roland DG  , w tym kurs grafiki pojazdowej prowadzony w siedzibie firmy Roland DG w Wielkiej Brytanii w Clevedon.
druk komercyjny – grafika pojazdowa
druk odzieży personalizowanej
druk odzieży personalizowanej

Odzież personalizowana

Skorzystaj z wszechstronności technologii Roland DG i otwórz nowe możliwości zysku w branży dekoracji odzieży. Dzięki atramentowym ploterom drukująco-tnącym Roland DG użytkownicy mogą tworzyć pełnobarwną grafikę termotransferową do personalizacji koszulek, czapek, bluz, torebek itp. Firma Roland oferuje również technologię termosublimacyjną do tworzenia szerokiej gamy odzieży termotransferowej, w tym odzieży sportowej i zastosowań modowych.

Grafika specjalna

Twórz grafikę specjalną dzięki technologii Roland DG. Dodaj logo i wzory do futerałów na smartfony, niestandardowo zdobionych kafelków i innych półproduktów dzięki urządzeniom termosublimacyjnym firmy Roland DG. Aby stworzyć jeszcze bardziej wszechstronne, specjalistyczne rozwiązanie graficzne, możesz drukować bezpośrednio na setkach podłoży, upominkach i innych przedmiotach za pomocą ploterów płaskich VersaUV LEF-300 i innych ploterów płaskich z serii Roland DG VersaUV.
X-Rite 1 basic pro 2

Rozwiązania do kolorowych odbitek próbnych

Dzięki urządzeniom Roland, użytkownicy mogą tworzyć cyfrowe wydruki próbne, w tym wydruki typu contone i halftone do broszur, wizytówek i raportów, aby przedstawiać je klientom. Zaawansowane funkcje oprogramowania VersaWorks Dual RIP obejmują system kolorów Roland Color System i biblioteki PANTONE® do dopasowywania kolorów dodatkowych.
X-Rite 1 basic pro 2